Po sexu se dají dělat různé věci. Když čtenářka Ula nemohla otěhotnět, ležela ještě hodinu s nohami nahoře a doufala v zázrak. Více se dočtete v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Téma dne zní: Co děláte po sexu?

Jak se s tímto témate vypořádala čtenářka Ula, to se dozvíte níže v jejím příspěvku. A mě by, Ulo, zajímalo, jestli to ležení s nohama nahoře mělo nějaký výsledek - prozradíte nám to v diskuzi?


Co dělám po sexu?

Nad touto otázkou jsem se musela usmát... někdy spím, někdy jím, někdy ještě jednou zhřeším, někdy praštím skoro se vším - myslím úklidem v domácnosti, někdy vstanu a jdu pryč, někdy si pustím nějaký kýč, manžel jde zas do práce - a to končí legrace.

Dneska se tomu už směju, ale když jsem dlouho nemohla otěhotnět, tak jsme spíše řešili kdy..., a to jsem potom třeba hodinu ležela s nohama nahoře a doufala, že se stane zázrak.

Ula

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. února 2011: Co děláte po sexu?

Máte, milé čtenářky, po milování nějaké zvláštní chutě? Nebo snad nějaký specifický rituál?

Napište mi o tom, co děláte po sexu, do zítřejšího tématu dne! Vyhrát můžete krásný dárek pro svého miláčka - totiž omlazující oční krém AVON QuadraFX Anti-Ageing (viz obrázek dole). Pokud chcete, aby měl váš příspěvek šanci na uveřejnění - a tedy i na výhru - ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Své texty zasílejte na redakční e-mailovou adresu, kterou najdete níže...

avon

Reklama