Originální dárek pro vaší matku? Fotografický kurz!
Víte o tom, že vaše maminka tajně touží umět parádně fotit? Že ne?! Neblázněte, to chce umět každý! Právě proto je skvělým dárkem k letošnímu dni matek poukaz na kurz v Nikon škole, kde je možné se naučit vše od základů používání zrcadlovky až po jednotlivé foto žánry, jako je portrét, makro fotografie, focení svateb nebo aranžování a focení jídla. Kurzy vedou zkušení fotografové a účastníci mají možnost si také vyzkoušet různé fotoaparáty, blesky a příslušenství. A nejlíp uděláte, když pořídíte poukazy rovnou dva, abyste si mohli kurz užít ve dvou – krásné fotky, které si z něj odnesete, budou tou pravou společnou vzpomínkou! Poukazy je možné zakoupit online od ceny 1490 Kč na www.nikonskola.cz
 
Sýrová srdíčka

Patří vaše maminka mezi ty, kdo si příliš nepotrpí na okázalé dárky a ocení spíše něco milého? Pak jí můžete na den matek přichystat nápadité pohoštění, které ji rozhodně potěší a pochutnají si na něm všichni. Vyražte do jedné z 20 prodejen La Formaggeria Gran Moravia po celé ČR a vyberte si z široké nabídky špičkových sýrů, uzenin, nakládaných lahůdek, vín a dalších gastronomických specialit. Pak si můžete pohrát se způsobem servírování, kterým mámě dáte na jevo svoji lásku – zkuste třeba sýrová srdíčka, která snadno vytvoříte pomocí vykrajovátka na cukroví . Více na www.laformaggeria.cz
 
Montepulciano d´Abruzzo Zaccagnini

Červené italské víno Montepulciano d´Abruzzo Zaccagnini má intenzivní rubínovou barvu s odlesky do fialova a plnou charakteristickou vůni. Chuť má ovocné komponenty, je plná a robustní s tříslovinami, dobře vyvážená s nádechem dřeva. Toto víno je dokonalé v kombinaci se zrajícími tvrdými sýry, jako je třeba Gran Moravia.
Společnost Zaccagnini vznikla v roce 1978 v malebné oblasti regionu Abruzzo jako malý rodinný podnik. Vinařství klade důraz na vysokou kvalitu celého výrobního procesu. Vášeň a láska k řemeslu učinila z vín značky Zaccagnini chloubu vín z oblasti Abruzzo, která jsou oceňována po celém světě.
Prodává síť italských sýráren La Formaggeria Gran Moravia, cena 297 Kč/0,75l. Více na www.laformaggeria.cz
 
Vysoušeč vlasů Dyson Supersonic

Vysoušeč vlasů v novém pojetí s inteligentní regulací teploty pro lesklé vlasy, s výkonným digitálním motorem. Fén je vyvinutý britským vynálezcem Jamesem Dysonem s ohledem na správné vyvážení. Konvenční systém převrátil naruby a motor uložil do rukojeti. Změna těžiště pozitivně ovlivnila rozložení hmotnosti i tvar vysoušeče. Teplota vzduchu se měří 20x za sekundu a je neustále pod kontrolou. Tím pomáhá předcházet poškození vlasů extrémně horkým vzduchem a chrání tak jejich přirozený lesk. Rychlé sušení vyžaduje řízený proud vzduchu o vysoké rychlosti. Sušení s tímto fénem už nebude trvat věčnost. Díky ochranné technologii Heat Shield zůstává povrch nástavců chladný a to dokonce i při úpravě vlasů z těsné blízkosti. Nástavce jsou magnetické a proto je lze snadno a rychle vyměnit. Navíc má fén zcela přepracovanou akustiku a díky ní si můžete při fénování klidně povídat s partnerem!
Cena: 10799 Kč vč. DPH více na www.dyson.cz
 

Reklama