Mlsání nejen pro malé

Hledáte-li, co dát svým nejmenším na svačinku nebo když mají chuť na něco sladkého, zkuste bezlepkové kukuřičné, rýžové či pohankové křupky. Jsou bez soli, bez lepku a jsou vhodné pro děti již od 6 měsíců. Bezlepkové křupky nejsou však jen dobrotou pro malé. Křupky s příchutí, ve sladké nebo slané variantě, jsou oblíbené i u větších dětí a dospělých, kterým záleží na nutričně výhodnější variantě mlsání.

Kdy mít po ruce bezlepkové křupky:

  • na výletech a na cestách
  • na procházkách s dětmi v kočárku
  • vždy, když není k dostání vyvážená svačinka
  • večer u televize, když chcete alternativu oplatek, chipsů a jiných snacků
  • když chcete zahnat malý hlad – ve škole, v práci, v přírodě i v autě

5ce2b37222a7eobrazek.png
Křupky pro každého!

Křupky REJ budou chutnat každému. Můžete totiž vybírat z mnoha chutí, tvarů a variant, z nichž některé jsou vhodné pro děti již od 6. měsíce věku. Kromě kukuřičných křupek vyrábíme také výraznější pohankové nebo extra křehké rýžové, všechny bez přídatných látek a soli. Dbáte-li na složení svého jídelníčku, jsou pro vás ideální variantou.

Větší děti a dospělí si s chutí křupnou do ochucených křupek – jemně solených, pomerančových a jahodových s lyofilizovaným ovocem, banánových s čokoládou, arašídových s nižším obsahem tuku a soli nebo do velmi oblíbeného barevného mixu kukuřičných kuliček s příchutí několika druhů ovoce. Vidíte, že máte z čeho vybírat. Tak vzhůru do křupání!
5ce2b329cd900obrazek.png

Svět pana Křupky

A protože pan Křupka myslí i na zábavu vašich dětí, připravil pro ně svůj web, kde naleznou jednoduché hry, omalovánky, bludiště a Velkou letní soutěž! V balíčku, pana Křupky získáte spolu s nejoblíbenějšími křupkami také originální omalovánky a pastelky. V zásobě má ještě spoustu dalších nápadů a překvapení, tak sledujte svět pana Křupky, ať vám nic neuteče.

Křupky REJ zakoupíte v prodejnách Globus, Tesco, zdravých výživách, na rohlik.cz. Kompletní sortiment značky Rej výhodně objednávejte na této stránce.

Zúčastněte se soutěže o balíček pan Křupky! Soutěž naleznete zde. Vybereme 6 z vás!
5ce2b348596e8obrazek.png

Reklama