Doba (téměř) bezdotyková
5e78cca304a9cimage.png

Na našem e-shopu www.mobaknihy.cz si můžete pořídit celou řadu titulů, které možná unikly vaší pozornosti, ale rozhodně stojí za to!
Stáhnete si rovnou do čtečky anebo preferujete papírovou klasiku? V tomto případě vám knihy necháme doručit Českou poštou, PPL anebo do vybraných Zásilkoven. Stačí si jen vybrat!

Novotou vonící

5e78cb984e8a1image.pngOstrý jako břitva je nový krimi thriller V moci zla od Lindy Castillo z  tajemného prostředí amišů. „Čtenáři budou uchváceni!“ slibuje ostatně Publishers Weekly!

Jste příznivci kultovního seriálu Babylon Berlin? Pak sáhněte po nejnovějším příběhu Gereona Ratha Lunapark od Volkera Kutschera. Zavede vás do Berlína v květnu roku 1934.

Nebo se raději procházíte českými luhy a háji?

5e78cbbb9af7cimage.pngLes Bor Pavla Kohouta je pravá česká detektivka z temného stejnojmenného lesa u Českých Budějovic opředeného mnoha tajemstvími a tragickými událostmi, ale také vítězná kniha loňské literární soutěže nakladatelství MOBA.

Na druhém místě se umístil historický román ze 13. století Martina Nesměráka Na zemské stezce , který se odehrává v blízkosti landštejnské zemské brány.

Je libo trochu severského chladu?

5e78cbdb917f6image.pngPak je tu mrazivý thriller manželského páru Danielssonová – Voosen Sněhurčina rakev. Pomyslné vyvrcholení sklářské expozice bohužel není jenom skleněný sarkofág s názvem Sněhurčina rakev, ale bohužel i kosterní pozůstatky zmizelé nevěsty před 50 lety přímo ze svatební hostiny…

Trocha romantiky pro snílky…

5e78cbfcb968dimage.pngJaké je milovat? A jaký je pocit být milován? Jak člověk pozná a ví, že je to opravdové? Prozradí nový román Krása noci Niny George.

…ale i čtení pro praktické ženy

5e78cc18dd4fbimage.pngNejnovější román Aleny Jakoubkové Odříkaného manžela největší krajíc či Slunečnice Jany Benkové o tom, co všechno jsou ženy schopné udělat kvůli lásce k milovanému muži.

Více na MOBA.CZ
5e78cb79a0a47image.png

Reklama