Zdravím a přeji krásný ještě trošku sluníčkový den

moje první zkušenost s kartářkou byla na táboře, ve kterém jsme se družili s ruskými dětmi, tam mě při cestě na svačinku zastavila jedna ruská holčina, půjčila si moji ruku a řekla, že se dožiji 100 let, jen jsem se zasmála při té představě. No, potvrdit to nemůžu, třeba časem... :o)

A další a snad i poslední moje zkušenost byla s kartářkou.

Jedna moje známá mě k ní vzala, o mě nic nevěděla, neznala mě, ale to, co jsem zatím prožila, sedělo, nevím jak, řekla mi věci, co jsem věděla jen já, a to mě zarazilo. Pak mi sdělovala budoucnost. Že budu mít dvojčátka (moje velké přání), ale to se s jistotou nestane, že budu podnikat v gastronomii, a to v zahraničí, a samé pohádky, tomu nevěřím, jsem si jistá, že tohle nevyjde, ale kdo ví... nikdy se nemá říkat nikdy. Třeba si tu za pár let budeme vyprávět, že se to stalo...

Krásný den a hodně štěstí v životě všem přeje

renata.mi


Tak já jsem se právě vrátil z předpremiéry nového filmu Věry Chytilové, byli jsme tam s Šumařem pro jistotu oba, natolik to bylo zajímavé. Taky tam byla věštkyně a předpověď jí vyšla během minuty! A Jana Janěková už taky nechtěla nic slyšet.:)

Reklama