Hodně otevřený příspěvek k dnešnímu tématu o poruchách erekce zaslala čtenářka Blecha v kožiše. Píše v něm, že jí samotné by nevadilo, kdyby partner neměl pevnou erekci, vždyť sex se dá provozovat i třeba jazykem...

Názor do pranice od čtenářky s nickem Blecha v kožiše: Penis není všechno - sex jde provozovat i třeba jazykem. Více už v jejím příspěvku níže...


Osobně jsem se s poruchou stání :)) ještě nesetkala, totiž to je jasné, nemám totiž penis :)), ale myslela jsem to tak, že ani žádný můj přítel a že jich nebylo málo :)))) nikdy problémy tohoto typu neměli... Můj přítel je na štěstí muž jak má být, má vybavení standartních rozměrů :)) a dvě varlata, levé i pravé :))) takže no problem. Fotografii ale nepřikládám, ještě není po 22. hodině :))

Ale ono není tak důležité, když nestojí - hlavně že je muž zdravý! Ale upřímně kdybych měla přítele s tímto problémem, jakože ale nemam :)), tak si myslím, že i se svislým kašpárkem se dá dělat velké divadlo :))) Každý muž má přece i jazyk a ruce, sice by to asi nebylo takové jako když má pevnou erekci, o tom žádná :))), ale jsem si jistá na 80% ne na 90%, že když není muž pohodlný a líný, sex s ním je plně atraktivní - za tím si stojím, ať říká kdo chce co chce a myslete si o mě, co chcete. Záleží totiž na jiných jeho kvalitách, ne na tom co má v kalhotech :)) Přece jen ale musím říct, že orální sex nepreferuji, i když uznávám, že to muže mít nějaké výhody, například se nespotřebovávají kondomy :))

Jiná je, když muže jeho problém trápí, a jakože asi jo :))) to by potom měl navštívit lékařskou pomoc. Jenže muži se často stydí, když mají problém ze svým mužstvím :)) a mnoho z nich to radši řeší pojídáním různých modrých „preparátů“, ale to je každého věc. :)

Tak co holky, co by jste vlastně dělaly, kdyby jste se setkaly z nějakým měkýšem :)) To by mě opravdu zajímalo, jestli se zhodneme.

Hezký den :)
Blecha v kožiše

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma den 2. března 2012: Poruchy erekce

  • Setkala jste se u některého ze svých partnerů s poruchami erekce?
  • Jak se poruchy erekce odrazily na psychice vašeho partnera?
  • A jak na vaší?
  • Našli jste společně řešení tohoto problému?
  • Myslel si váš partner někdy, že má poruchy erekce, ale vy jste to tak nevnímala?

Téma ožehavé, leč velice závažné. Poruchy erekce mohou se vztahem pěkně zamávat. Zajímá mě, jestli jste se někdy s tímto problémem u svého partnera setkala a jak jste ho řešila. A abychom byli diskrétní, nemusí jít o stávajícího partnera, pochopitelně. Pokud si budete přát přispět, ale nechcete zveřejnit svůj nick zde v magazínu, podepište příspěvek svým nickem a do závorky za něj napište: Anonym. Nick uvádějte zejména proto, že pro vás i tentokrát máme přichystaný pěkný dárek za jeden z příspěvků. Tím je volně prodejný potravinový doplněk na podporu erekceLiderin® (18 + 6 tablet) od Walmarku a knížku Mystický sex od A do Z- průvodce spiritualitou Východu i Západu, milostná inspirace, meditace, nejstarší mystérium (vydalo nakladatelství METAFORA - www.metafora.cz). Abyste měla šanci tento přípravek získat, musí váš příspěvek býd alespoň tak dlouhý, jako tento odstavec a do redakční e-mailové schránky dorazit nejpozději 2. 3. 2012 v 15.15 hodin.

liderin

Reklama