Den dětí zakončí v cukrárně čtenářka Krupová. Samozřejmě tam bude sedět se svou dcerkou, která je soutěžním maniakem. A tak už se těší na hry, které zítra budou na náměstí.

Děti milují hry a sladkosti. Čtenářka Krupová proto vyrazí zítra s dcerkou na náměstí a do cukrárny...


Přeji krásný den. 

Na Den dětí vyrážíme s dcerou na hřiště, na náměstí a jako každý rok celé soutěžení zakončíme v cukrárně. Na Hřišti i na náměstí budou stánky, skákací hrad a plno soutěží. A co by ta moje malá treperenda neudělala pro lízátko. Ale ona ten hlavní dárek a hlavně obrovský zážitek už má za sebou :-)

Před 14 dny mi přinesla pytlík ovoce ze školy s malinkým lístečkem s kódem. Prý mrkni na to na internet, je tam nějaká soutěž. Zakousla se do jablka a odešla na pohádku. A já jako správná soutěžní maniačka jsem se tedy podívala na stránky Ovoce do škol a poslala jsem za ní pár odpovědí. Protože se toho projektu ale účastní 73 škol po celé republice, nedávala jsem tomu velkou šanci. Nicméně jsem vyhledala správné odpovědi a zařadila malou do soutěže. Malá chodí do první třídy, sama by to nezvládla.

A dnes ve středu mě překvapila hned ve dveřích družiny. Mamíííí já jsem vyhrála. Nevím jestli první místo nebo jedno z deseti. Každopádně, vyhrála jako jediná na celé škole. Přišla za ní delegace z Ovoce do škol, osobně jí popřáli a předali  ovoce, pitíčka a další drobné dárky ve velké igelitce. A aby to nebylo třídě líto, dostali něco i její spolužáci. Všichni jí tleskali a gratulovali a ona měla svou chvilku slávy. Protože se tam teď o ničem jiném nemluví.  Dnes ráno  mě dokonce zastavila její třídní učitelka a děkovala mi. Zviditelnila jsem tím celou školu a i ta základní škola něco tou Natálčinou výhrou získala. Co, to nevím :-) 

Mám upřímnou radost, že takové projekty ve škole fungují a já jsem tím i když nepřímo malé mohla zprostředkovat takový zážitek .

Krupová

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 31 .5. 2013: Jak oslavíte Den dětí?

Napište mi, co chystáte na Den dětí.

  • Vyrazíte někam?
  • Uspořádáte oslavu?
  • Zavoláte si?
  • Něčím své děti překvapíte?

Jsem zvědavý, jak tento svátek vnímáte a kde ho budete trávit. Zda třeba navštívíte některou z hojných akcí, které se nabízí? Anebo Den dětí tolik nehrotíte? Váš příspěvek může vypadat třeba jako takový denní rozvrh. Co uděláte ráno, dopoledne, v poledne, odpoledne, večer...? Zašlete mi ho na e-mailovou adresu redakce, a to nejpozději 31.5.2013 do 15.00 hodin. Jeden z příspěvků odměním dárkovým balíčkem s bonbony HARIBO, kterým určitě potěšíte každé dítě!

haribo

Reklama