Děkujeme za vtipný příspěvek, který je od čtenářky s nickem Bohuša. Holky, tak tomu se říká opravdová láska.

Když jsem si přečetla téma VLASY,  ihned jsem si vzpoměla na tuto historku. Vždy se mně líbili muži s černýma vlasama, jo ale vzala jsem si za muže roztomilého blondáčka. Několikrát jsem před ním sice prohodila, že se mně tmaví muži líbí, ale samozřejmě že ON je ten můj šampion!!!

Asi měsíc po svatbě jsem přišla z práce domů, a málem mě "trefil šlak"- v kuchyni seděl jak hromádka neštěstí, můj manžel s vlasama černýma jak uhel. Povím vám, vypadal HROZNĚ - ale mě to přišlo náramně humorné. Ten můj výbuch smíchu celou situaci ještě zhoršil - můj "brunet" začal zuřit, že to dělal jen k vůli mě,a já že se mu ještě vysmívám!

Byl k nepoznání...! A co tedˇ? Sedla jsem na kolo a jela do drogerie koupit odbarvovač! Když jsem přípravek manželovi naplácala na hlavu, modlila jsem se, aby z něj byl zase roztomilý blondáček? Ale omyl - po umytí hlavy se z mého bruneta stal REZÁČEK - další šok. Jak pro mě, tak i pro něj. Smích jsem v sobě dusila, zato manžel byl zoufalý...! Druhý den navštívil kadeřníka v domění, že jej zase vrátí do "původní podoby",ale na to si musel ještě nějaký ten měsíc počkat...! 

Tedˇ už je z něj zase blondáček a s vlasama už neexperimentuje!

P.S. A těch poznámek a humorných průpovídek směřovaných na jeho "hlavu" si vyslechl požehnaně. V práci si z něj dělají legraci dodnes - až mě ho je líto, chudáčka mého MILOVANÉHO!  

Bohuša 

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Moc roztomilý příběh. Musela jsem se smát na celé kolo. Škoda, že už se už netočí Bakaláři, to byl byl úžasný námět.

A co vy, milé ženy-in? Máte také něco k tématu? Určitě něco najdete, tak neváhejte a napište. Téma je dnes opravdu široké, a jak vidíte, i zábavné. Vzpomeňte si na nějakou příhodu, nebo nám jen napište, jak jste se svými vlasy spokojená, nebo jak se s nimi trápíte. Třeba najdeme společné řešení.

redakce@zena-in.cz

Reklama