Poněkud smutný příběh nám zaslala čtenářka EvaKa. Ne všichni řeší hubnutí do plavek. Někdo by měl raději nějaké to kilo navíc.

Vždycky když čtu nějaký článek o hubnutí, tak si uvědomím, jak je váha jednotlivce věc relativní. Já jsem nikdy nebyla nijak vyhublá. Při výšce 160 cm vážím okolo 60 kg, což je tak nějak na hranici.

Dva roky nazpět zjistili doktoři mé tchýni rakovinu tlustého střeva. Po operaci a následné chemoterapii zhubla víc než chtěla. Rok na to ji řekli diagnózu rakovina jater. Následovala další operace a také další kila dolů. Nikdo si neumí představit, jak moc si přála přibrat nějaké kilo. Proto si říkám, raději mít nějaké to kolo navíc, než si projít tím, co ona.

EvaKa  

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne 8. dubna 2011

Už hubnete do plavek?

Možná se vám zdá tato otázka poněkud předčasná, ale vezmeme-li v úvahu výkyvy počasí posledních let a k tomu teplotní rekordy, které padají, ani se nenadějeme a léto je tady.  V dnešním tématu nás bude zajímat, zda si už vaše, po zimě „maličko zdeformované“ tělo chystáte do plavek. Své odpovědi na tuto otázku (dlouhé alespoň jako tento odstavec textu) mi posílejte na e-mailovou adresu redakce. Jedna z vás, která odpoví, dostane hezký dárek: Tělovou kosmetiku AVON (viz foto níže).

Reklama