Vaříte občas s televizí Primou? Pak jste možná zaznamenala, že v lednu po
řad o vaření Tescoma Prima Vařečka a moderátory Martina Zounara a Daniela Kopála vystřídala Párty s kuchařem a Petr Stupka.

 

Dramaturgyně pořadu Kateřina Sobotková mi v polovině prosince na otázku, zda televize Prima uvažovala o nabídce moderování tohoto pořadu VyVolenému Vladkovi Dobrovodskému odpověděla: „O takové nabídce já nic nevím. Pokud o tom někdo z vedení TV Prima uvažoval, ke mně jako dramaturgovi pořadu se tato informace nedostala.“

Neuplynuly ani dva měsíce a Párty s kuchařem bude mít od února nového spolumoderátora. Není jím nikdo jiný než VyVolený Vladko.

Vyučený kuchař, který ještě nedávno pracoval v pražské motolské nemocnici, bude s Petrem Stupkou pořad moderovat každou sobotu. „Vlado je dobrý parťák, i když je jasné, že si na sebe musíme zvyknout. V kuchyni je důležité, aby měl každý svou roli. My ty naše ještě hledáme,“ říká Petr Stupka.


V sobotu 11. února Vlada diváci poprvé uvidí jako hosta Párty s kuchařem a poté už se stane stálým členem. Nejprve se plánovalo, že v pořadu bude účinkovat již tuto sobotu 4. února, ale televize Prima své rozhodnutí změnila. Od 18. února budou moci diváci Vladka v Párty s kuchařem potkávat v sobotu pravidelně.

Zeptala jsem se tiskové mluvčí televize Prima Jany Malíkové na několik doplňujících otázek:

 

Proč televize Prima nabídla spolupráci na tomto pořadu právě Vladkovi?
Je výraznou osobností, má talent, a navíc díky své profesi má k vaření velmi blízko.

Jaká bude hlavní úloha Vladka v Párty s kuchařem?
Vladko bude spolumoderátorem pořadu, to znamená, že bude radit, vařit a vyprávět o všem, co bude mít souvislost s pořadem o vaření.

Je do budoucna možnost, že by se Vladko v pořadu objevoval častěji?
Tato možnost je zde vždy, ale zatím je otázka velmi předčasná.

Uvidí se, zda kuchařské umění, které nám alespoň částečně Vladko ve VyVolených předvedl, má šanci na televizní obrazovce. Na rozdíl od ostatních účastníků reality show však Vladka nejspíš vaření a možná i popularita baví, protože kvůli penězům tuto práci určitě nevzal.

Jde televizi Prima o kuchařské umění, nebo známou tvář?
 Stýská se vám po Vladkovi?
  Jste zvědavá, jak si povede v pořadu Párty s kuchařem?
   Měl by Vladko moderovat vlastní pořad? 
 
 

Reklama