V pondělí je svátek, proto nevycházíme, ale od úterý do pátku už u nás zase najdete denní témata i nové články v rubrikách. Co vás tentokrát čeká, o čem si můžete u nás popovídat?

Úterý s vámi stráví editorka Dana Svobodová, jejíž parketou je móda, ke které neodmyslitelně patří i doplňky a navýsost potřebné věci, bez kterých se žádná z nás neobejde. K takovým patří (bohužel) i PENĚŽENKA. Jak vypadá ta vaše? A víte, že by měla mít červenou barvu, protože ta přitahuje peníze?

Ve středu se vás Jakub Kočí zeptá, jestli mluvíte s věcmi. Nepodezřívejte ho z bláznovství, je to přece úplně normální! My v redakci jsme se shodli, že věci oslovujeme naprosto běžně, zajímá nás proto, jak to máte vy. Schválně: Jak je to dlouho, co jste se třeba pračky výhružně zeptala: Tak kdy už konečně dopereš? Anebo jste si při hledání klíčů povzdychla: No tak, kde jste?

Čtvrtek bude patřit šéfredaktorovi Radkovi Křížovi, kterého zajímá: Necháte si mluvit do výchovy dětí příbuznými nebo blízkými? Konzultujete s tchyní, co je pro vaše děti (a JEJÍ vnoučata) nejlepší? :) Radíte se s kamarádkou, sourozenci? Anebo si myslíte, že výchova vašich dětí je pouze vaše věc, a mluvit si do ní necháte leda tak od manžela?

Týden ukončí editorka Saša Stušková. A protože to bude v pátek třináctého, nemůže se nezeptat: Je něco, co vám nosí smůlu? Jak to „tomu“ vyhýbáte? Jste pověrčivá a myslíte si, že když vám přeběhne přes cestu černá kočka, den bude nanic?

Pište, volejte, diskutujte, zkrátka přijďte na magazín žena-in a podílejte se s námi na jeho podobě!

redakce@zena-in.cz

Reklama