Každá jsme jiná a maličkato jdeme s kůží na trh. Jaký byl leden v redakci Ženy-in? Sesbíraly jsme tipy na knihy, kosmetiku, restaurace, zážitky…, které by mohly bavit i vás.  

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

Vendula KubalíkováLeden nezačal zrovna skvěle, Nový rok jsem prostála na jednotce intenzivní péče a držela za ruku malou dceru, ale rychle se to přehnalo a i těch hezkých věcí bylo v tomto mrazivém měsíci dost.

Zima mě držela víc v teple domova. Zvládla jsem přečíst Selský baroko od Jiřího Hájíčka a vánoční „novinku“ z pera finského spisovatele PasiaIlmari Jääskeläinena s názvem Literární spolek Laury Sněžné. Laura SněžnáGroteskní, originální, svižné, magické i neuvěřitelné. Všechny přívlastky na druhou jmenovanou knihu sedí. Kdo má ale rád jednoduché přímočaré příběhy či napínavé detektivky, moc si neužije.

Výjimečně mi stálo za to zapnout i televizi, bavím se u seriálu ČT Trpaslík z pera J. Prušinovského a P. Kolečka.

Leden byla ale i ve znamení setkávání. S dávnými přáteli ze studií z Heidelbergu v Orlických horách, na pracovní schůzce v Meat & Greet Burgerhouse nebo v příjemné kavárně Mezi srnky při tajné oslavě narozenin či v dívčí společnosti při stále ještě vánoční pozdní snídani v luxusní Esce. Všechny bych rozhodně doporučila dál…

Na co se těším v únoru? Na lyže a rozhodně na tradiční „představení“ Hudba 2016 v divadle Archa.

Marie Cicvárek Fléglová, redaktorka

dddddNový rok, nový start. Moje „sedmnáctka“ začala nejlépe, jak jen mohla – nástupem do nové práce, do redakce Žena-in. Takže já zahajuji hezky s čistým štítem.

A co bych to byla za módní stylistku, běžkyni a jóga instruktorku, abych vám o sobě taky něco málo prozradila, kdybych nepodlehla lednovým slevám a nepořídila si něco pěkného na sebe. Mé srdce zaplesalo radostí hlavně nad novými botami Adidas Pure Boost X. Pro tuto značku mám velkou slabost a vzhledem k tomu, že je nejvyšší čas začít trénovat na další maraton, v těchto se ty kilometry budou zdolávat jedna radost. xxxx

A s tím vlastně souvisí ještě jedna lednová věc – v rámci redakce pro vás připravuji celý seriál a sportu a zdravém životním stylu. A odstartuji ho hned zítra.

 

Markéta Škaldová, redaktorka

markéta ŠkaldováPrvní měsíc v roce 2017 mě nadchla spousta věcí, ale vyjmenovat je všechny, jsme tu dlouho.

Pokud ale mám říct, co mi udělalo tu největší radost v lednu, pak to byl náramek, který jsem dostala před pár dny. Právě náramky jsou pro mě tím nejoblíbenějším doplňkem. Na ruce jich nosím hned několik. Především ručně dělaných z barevných bavlnek a korálků, které jsou vzpomínkou z cest. Můj poslední přírůstek je sice na první pohled obyčejný, ne příliš nápadný, ale rozhodně rozkošný. A právě jeho jednoduchost mě baví. Je od módní značky TOUS. Ty mají ve znaku roztomilého medvídka a právě ten aktuálně zdobí mou ruku. Že je nyny?  

 

tous

Kristina Vodičková, editorka

krisLeden pro mě znamenal návrat do fitka a taky jsem se konečně dostala k pořádné dietě! Chystám se zhubnout 20 kg a vybrala jsem si k tomu ketózovou dietu Prodietix, která se zatím jeví jako skvělá volba. Ty chutě chválím, kudy chodím a už se nemůžu dočkat až mi budou volné kalhoty!

Každopádně jako správná beauty blogerka nemohu vynechat věc, kterou jsem konečně v lednu sehnala - jedná se o paletku Modern Renaissance od Anastasia Beverly Hills. Jelikož byla od jejího uvedení stále vyprodaná (v ČR se tato značka neprodává vůbec) a já už pomalu úkolovala své známé v zahraničí, tak jsem ráda, že jsem ji nakonec sehnala na britském webu cultbeauty.co.uk. Přišla mi rychleji než z českých eshopů a byla to láska na první pohled. Teplé odstíny, krásná bordó barva a i pár třpytivých stínů. Paletka, ze které jdou dělat jak velice výrazná líčení, tak i hodně utlumené jemné skoro až „naked“ líčení.

anasatasia

Mohlo by vás také bavit:

Reklama