Jaký byl měsíc květen v redakci Ženy-in? Čím jsme žily? Co nás bavilo a komu se převrátil život vzhůru nohama?

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

Vendula KubalíkováMájový měsíc jsme zahájili v Botanické zahradě prima piknikem. Podobných akcí bylo ostatně v květnu víc. Za tu nej považuju rodinný výlet do Lhotky na Vědeckou laboratoř pod širým nebem, kterou organizoval DDM Praha.Lhotka Krásný den, smysluplná zábava plná pokusů pro děti, opékání buřtů a skvělá parta přátel. Jsem strašně ráda, že existuje ještě spousta nadšenců, kteří ve svém volnu organizují takové věci. Vstupné bylo 40 Kč, a když jste si pospíšili, mohli jste jet z Prahy retroautobusy.

Lhotky pokusy

lodě Lhotka

Foto: Ondřej Klečka

Přiznávám, že jsem se těšila na týden bez dcery, ale když jsme ji vyslali na školku v přírodě, vrhli jsme se na malování a rekonstrukci dětského pokoje. Skoro nám ani týden nestačil.  

Na kulturu tentokrát moc času nezbývalo. Pochválit bych chtěla knížku Jezero od Bianky Bellové, která zastínila všechno ostatní, co se mi v květnu dostalo ke čtení pod ruku.

Kristina Vodičková, editorka

kikusKvěten byl pro mě tentokrát plný lásky a byl opravdu krásný. Stihla jsem zajít se svou nejlepší kamarádkou na snídani do nového podniku v Praze, další kamarádka mi oznámila, že je těhotná a dostala jsem pozvánku na svatbu!

Nezůstanu rozhodně pozadu ani s kosmetikou. Kamarádky byly v Dubaji a přivezly mi dvě paletky od Huda Beauty, po kterých jsem toužila od chvíle jejich uvedení. První je paletka Rose Golf, která v sobě obsahuje jedinečné metalické odstíny a nemůžu si ji vynachválit - tolik kombinací a tak lehce se s ní pracuje.

paletka Kris

Druhá paletka je novinka téhle značky od beautyguru Hudy Katan, jde o paletku rozjasňovačů, která tak rozšířila už tak velkou sbírku, co mám doma. Ale rozjasnění není nikdy dost! Make-up mě baví a každý den se na líčení těším, není to pro mě nutná povinnost. Líbí se mi variabilita toho, co člověk na svém obličeji může vytvořit a jak jej to může změnit.

Hudarozjasňovače

Abych nezapomněla, byla jsem v kině na filmu The Circle a opravdu doporučuji, je to film téhle doby a bude vám běhat mráz po zádech z toho, kam spěje.

Marie Cicvárek Fléglová, redaktorka

dddddKvěten utekl jako voda... Stalo se toho tolik, že ani nevím, co vám napsat jako první. Ale tak pěkně popořádku... Neuschla jsem a manžel mě tento rok zvládl políbit pod rozkvetlou třešní. S kolegyní Markétou jsme navštívily nově otevřený Fear House a otestovaly jsme si míru našeho strachu. A byla to neskutečná legrace.

A pak to nejdůležitější – většinu května jsem se věnovala realizaci jednoho snu. S kamarádkou jsme se rozhodly, že se postavíme na vlastní nohy a začneme si pronajímat vlastní prostor, kde budeme učit jógu. A já vám teď můžu hrdě představit Solo Buenologo, jógové studio, a vlastně vás tímto pozvat, ať si k nám přijdete zacvičit. Věřte mi, že taková věc chtěla velké odhodlání, hodně času a práce, ale nelituji toho ani za nic. Jdeme do toho srdcem a o to lepší to bude...

 

 

 

Markéta Škaldová, redaktorka

marketaV květnu jsem měla hned několik důvodů k radosti. První byla pusa (i s jazykem) pod rozkvetlou třešní. Jupí, neuschnu.

Náladu mi vylepšil i nový prstýnek, který se mi vážně hodně líbí. Je to přesně ten druh šperku, které mám ráda. Nápaditý a originální.

V mém botníku našly místo hned troje botičky. Nadšená jsem hlavně z moderních espadrilek. Jak se říká, za málo peněz hodně muziky. Ovšem to nejlepší byla změna účesu. Nejednalo se sice o nic zásadního, ale v nové barvě a střihu se cítím skvěle. Musím vychválit hlavně kadeřnici Markétu Brockovou z kadeřnictví Klier. Nemusela jsem nic říkat a sama mi navrhla, co by mi slušelo a perfektně se o mě postarala. Markéto, děkuju!

markéta

Julie Hájková, redaktorka

Julie Hájková FilipKvěten pro mě byl ve znamení cestování a setkávání se.

Musím přiznat, dost mě uklidnilo zjištění, že moje tříměsíční miminko nemá nic proti delším výletům autem, a je rádo ve společnosti, kde dokonce rozdává úsměvy. Líbilo se mu na svatbě, nemělo nic proti tomu doprovázet mě na rozhovory a bez problému zvládlo také prodloužený víkend v Orlických horách. A že byl skutečně nabitý aktivitami! Když už jsme u toho, potkala jsem tam plno inspirativních lidí. Na rozhovory s nimi se můžete už brzy těšit. Stejně jako na tipy, kam se vydat na výlet.

Klára K Klára Křížová, obchodní ředitelka

Pro mne byl květen dost akční. Náš syn dělal zkoušky na střední školu a na první školy se nedostal, takže jsme s napětím čekali, jaké další školy vypíší druhé kolo zkoušek. Nervy skončily na konci května, kdy podal zápisový lístek na obchodní akademii se zaměřením na cestovní ruch.

V květnu jsem uběhla svůj první maraton, ale trvalo to dlouho, běžela jsem víc jak pět hodin, nohy mne nesly (šly nebo běžely) a hlava zápolila s euforiemi a krizemi. Poučení pro příště – musím běžet rychleji.

Také jsem si plnila kulturní sen – byla jsem na představení Racek v Dejvickém divadle, naše babička vystála několika hodinovou frontu na lístky.

Mám radost, že už je krásně a že svítí sluníčko a v červnu už bude léto. Pozitivní vnímání mi napomáhá přežít dny, které jsou dost náročné, a těch bylo taky v květnu hodně. Ale to asi prožíváte taky, že. Takže zdar a sílu!

NÁŠ INSTAGRAM @ZENA_IN.CZ

Co bylo předešlý měsíc?

Reklama