Jaký byl měsíc květen v redakci Ženy-in? Čím jsme žily? Co nás bavilo a komu se převrátil život vzhůru nohama?

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

Vendula KubalíkováTeplý červen mě vyhnal ven. Měla jsem mnohem větší potřebu být na slunci, na vzduchu a mít kolem sebe zelenou barvu stromů. Užívala jsem si pražské parky a odpoledne po práci dětská hřiště, okolí Náchodska i znojemská koupaliště. K pravidelnému plavání jsem přidala běh, na brusle jsme vyrazili celá rodina i v doprovodu kolegyně Markéty a první jógu jsem vyzkoušela pod taktovkou kolegyně Marušky.

Užívali jsme si třešní i jahod a trhali do vázy máky.

Červen byl pro mě hezký měsíc i díky mému bratrovi, kterému vyšla další kniha. Smekám a jsem na něj neskutečně hrdá.

Radost mi udělaly kamarádky, které si udělaly čas, a přišly za mnou do redakce na náš bazárek a ochutnávku zmrzliny. Díky i jim!

červen

Za zmínku stojí i příjemná návštěva Galerie Mánes v doprovodu Kristiny, kde je nyní výstava Signatura umělce a tatéra Lukáše Musila (Musa). Manžel si ze mne dělal legraci, že na výstavu nemusím chodit a stačí koukat na něj. Vlastní totiž několik tetování právě od Musy...

Další prima měsíc za námi, prázdniny čekají.

Kristina Vodičková, editorka

kikusČerven mi začal krásnou čtyřdenní dovolenou v Londýně, kde jsem byla navštívit svoji sestru, která se tam před rokem odstěhovala. Zároveň se mi podařilo sladit termín s kamarádem ze Zélandu a sešli se během chvil, kdy byla sestra v práci. Londýn jsem navštívila teprve podruhé a znovu jsem se do něj zamilovala. Je to město s příjemnou atmosférou, usměvavými lidmi, hudbou, kulturou, nakupováním... Dost by mě lákalo tam žít nastálo a to jsem tam byla právě v termínu posledního útoku, který rozhodně nic z atmosféry Londýna nevymazal.

Během těch pár dní jsem stihla navštívit Největší námořní muzeum v Británii, Královskou greenwitchskou observatoř a nádhernou historickou loď Cutty Sark, která byla postavena v roce 1869 a byla nazývána Královnou oceánů. Pokud se do Londýna chystáte, rozhodně vám městkou část Greenwich doporučuji - je to opravdu nádherné místo, z kterého na vás sálá historie a všechna vyjmenovaná místa stojí za návštěvu.

vyhled

cutty

Protože miluji hudbu, tak jsem jeden z večerů strávila i na koncertě na rockovém festivalu v Camdem Town, což je čtvrť, kterou musím příště ještě víc prozkoumat. Je to velice barevná a potetovaná část Londýna, kde najdete vždy ty nejlepší koncerty a umělce. Taková má oblíbená Amy Winehouse si tam užívala každý večer a nechala jsem si ukázat místa, kde pařila.

amy w

S mojí mladší sestřičkou jsme zvládly hodně gurmánských zážitků a také velké množství nákupů. A maminka mi pro sestru nabalila do kufru štrúdl, takže jsem dokonce i já přivezla „něco českého“.

sestri

Co se týče nákupů, tak jsem samozřejmě nevynechala svůj oblíbený Primark, ale sháněla jsem šaty na svatbu kamarádce, takže jsem ještě nakoupila v Miss Selfridge (na fotce níže) a Little Mistress. Tyhle obchody nevynechejte!

saty selfridge

A samozřejmě jsem také ukojila svou závislost na kosmetice a nakoupila mnoho produktů od Lee Stafford, Carmex a konečně jsem si koupila tekutou rtěnku od Kat Von D. Jednoduše, výlet to byl výživný a skvělý - už se dívám na letenky na září.

Marie Cicvárek Fléglová, redaktorka

dddddČerven mě bavil od začátku do konce. A mám pocit, že byl trochu nafukovací. Ale pěkně popořádku... tento měsíc byl super hlavně proto, že jsem s kamarádkou otevřela naše jógové studio Solo Bueno a vydaly jsme se tak po úplně nové cestě a zatím (musím zaťukat), je to skvělé! Vydala jsem se také na press trip do polské Vratislavi, města, kam by mě osobně vůbec nenapadlo vyrazit. Doporučuji!

Minulý týden jsem také oslavila svoje 29. narozeniny. Byla jsem asi hrozně hodná, protože jsem byla zaplavena jogínsko (nové oblečky a botičky) – cestovatelsko (měsíc v Nikaraguy) – módními dary (hadry, hadry a zase hadry). Oslavila jsem to se svou báječnou rodinou a kamarády a musím se pochválit, protože se to oproti minulým rokům obešlo bez deliria tremens, lobotomie mozku a několikadenní kocoviny.

Na závěr vás ale také musím nalákat na dvě kulturní akce – divadelní představení Pýcha a předsudek v Národním divadle a dokument Svět podle Daliborka, příběh něžného neonacisty. Obojí skvělé, to druhé vám ale doslova vezme dech a ukáže život zase z trochu jiné stránky.

Markéta Škaldová, redaktorka

marketaMinulý měsíc byl pro mě takový poklidný, ale zažila jsem pár hezkých akcí.

První byla od Canonu. Šla jsem do zoologické zahrady a učila se tam pod odborným dohledem fotit. Nikdy bych nevěřila, že mě to chytne. Udělala jsem pár dobrých, samozřejmě i spoustu špatných snímků zvířátek. Ty, co se mi líbí, už mám připravené k vyvolání a chci si s nimi ozdobit svůj domov.

Dále to byla Kapitánská párty – 1. narozeniny Lodě Captain Morgan. S kolegyní Maruškou jsme si to náramně užily. Na této akci bylo přes 12.000 lidí, takže slušný mejdánek.

canon

Z čeho jsem ale měla velkou radost, bylo nádherné počasí. Jak já to léto miluju. A také se nesmím zapomenout pochlubit, jak jsem dotáhla (téměř) k dokonalosti jednu jogínskou pozici. Za to vděčím nejlepší instruktorce jógy, kolegyni, kamarádce Marušce. Všem pražským doporučuji navštívit její nové studio. Cvičení s ní je radost, někdy i pěkná dřina, ale to k tomu patří. Vím, o čem mluvím. Nikdy jsem nevydržela dělat žádnou sportovní aktivitu tak dlouho, jako jógu.

solobueno        

Klára K Klára Křížová, obchodní ředitelka

Červen byl pracovně náročný, ale udělala jsem si na týden dovolenou na Sardinii. Tady jsem si nařídila odpočinek, tak jsem každý večer cvičila jógu a koupala se celý den v moři. Objevila jsem kouzlo jízdy na paddleboardu, je to skvělé, měla jsem čirou radost z pohybu. I když mi to moc nešlo, padala jsem, prkno ve vlnách nejelo, kam jsem chtěla. No, ale budu trénovat dál u nás na Berounce. Určitě to taky zkuste!

Ještě jsem byla na skvělém představení Líbánky na Jadranu ve Studiu dva, smála jsem se, až mi tekly slzy! Teď se těším na léto a prázdniny, budou pracovní, připravujeme pro vás novou Ženu-in, kolem které je hodně práce.

Klára

NÁŠ INSTAGRAM @ZENA_IN.CZ

Co bylo předešlý měsíc?

Reklama