Jaký byl letní měsíc červenec v redakci Ženy-in? Čím jsme žily? Co nás bavilo a komu se převrátil život vzhůru nohama?

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

Vendula Kubalíková Červenec byl krásný a nedá se moc vytknout. První týden jsem si užila v rakouském Štýrsku s rodinou a kamarády. Tato málo turisticky frekventovaná oblast má krásně zvlněnou krajinu plnou luk, vinohradů a jablečných sadů a téměř každý místní zemědělec (a že jich tu je!) nabízí vše, co vyprodukuje. šenkV šenkách se sklenkou místního vína v ruce a sýrem či sušenou šunkou v druhé, si člověk připadal jak v ráji.

Zelené Rakousko pak vystřídal slunečný modro-bílý jih Itálie, kde jsme projezdili Apulii. Navštívili jsme prastaré město Matera, kde se bydlí již od paleolitu, hobití domečky trulli v městečku Alberobello (v jednom jsme bydleli) nebo přístav v Monopoli. A výlety jsme prokládali odpočinkem na pláži či se zmrzlinou v ruce.

Alberobello

Matera

Poslední zážitek je čerstvý, víkendový, z jihu Moravy. Můj tatínek slavil 70. narozeniny a rozhodl se pozvat celou rodinu. Co na tom? Naše nejbližší rodina by totiž zaplnila šapitó cirkusu. Hostů bylo víc než let oslavenci.

Palce jsem držela detektivovi Harry Holeovi v Žízni a slepé Marii-Lauře v knize Jsou světla, která nevidíme. A ať není vše jen zalité sluncem – neuvěřitelně v létě trpím na D1 a nejen tam…

ŽízeňJsou světla

Kristina Vodičková, editorka

kikus Červenec je můj nejoblíbenější měsíc v roce, a to z jednoho jednoduchého důvodu - mám narozeniny! Letos jsem je slavila celý týden a každý den s někým jiným, což bylo zábavné a doufám, že se mi to tak podaří i další rok.

Co se týče zážitků, tak jsem si užila skvělý koncert Guns´n´roses v Letňanech, který trval přes dvě hodiny a člověk si s jejich hity zavzpomínal na dětství. Hudební zážitky jsou pro mě vždycky svátek, takže teď se už těším na Robbieho Williamse. Během července jsem taky stihla focení s Kačkou Kristelovou, se kterou jsme oslavily už 3. výročí našeho blogu www.mysticlipstick.cz. Je neskutečné, jak ten čas letí a i když nám na začátku nikdo nevěřil, že tak dlouho vydržíme, rozhodně se nechystáme skončit. Fotily jsme u úžasné fotografky Mii Mirrelli, který ještě teď v pátek nafotila fotky i mojí mamince, která měla letos krásné 60. narozeniny, jež jsme s rodinou hojně oslavovali. Chtěla něco na památku sama pro sebe a tak jsem zařídila i skvělou vizážistku a už se nemůžu dočkat výsledných fotek!

blog

Pokud bych měla zmínit i něco z mého kosmetického světa, tak to bude nejnovější přírůstek do řady paletek a tou je novinka od Urban Decay - Naked Heat. Jde o limitovanou edici plnou teplých odstínů. Od chvíle, co ji mám, jsem se nemalovala ničím jiným a rozhodně doporučuji všem, kteří tyhle barvy nosí. Dokonalá pigmentace, barvy se dají dobře vrstvit na sebe a vytvoříte s ní velké množství looků. Zakoupit si ji můžete v Sephoře od 7. srpna.

heat

Marie Cicvárek Fléglová, redaktorka

dddddTento měsíc mi dal celkem zabrat. Nejdřív jsem nabyla dojmu, že jsem v červenci nezažila nic a pak mi došlo, že toho bylo tolik, že už mi došla kapacita všechno to udržet. Takže popořádku... minulý měsíc u mě nebyl ani tak o nových přírůstcích do mé skříně (to jen trochu), ale o cestování a zážitcích.

S manželem jsme zahájili sezonu výletů a spaní v naší úžasné dodávce, kterou můj milý přebudoval na spací, takže se v ní cítím jako v tom nejútulnějším pokojíčku. Vyrazili jsme na Karlštejnsko, o týden později do jižních Čech a Rakouska a vzápětí ještě na Valašsko. Bylo to skvělé! Prázdniny, jak se patří. A kromě toho teď vlastně žiji naším novým jógovým studiem, běhám, cvičím jógu a začala jsem s pravidelnými tréninky kalisteniky, což mě neskutečně baví. Upřímně doufám, že se srpen ponese v podobném duchu – v tom výletním, rodinném, sportovním, vonícím přírodou a hořícím ohněm...

mix

       

Markéta Škaldová, redaktorka

marketaSedmý měsíc tohoto roku pro mě nebyl teda žádnou velkou hitparádou. Tři týdny řeším zdravotní problém s prstem. Lékaři si nevědí rady, takže mi neustále řežou ukazováček pravé ruky. Mám antibiotika, každý den chodím na převazy, výměnu drénů atd. Snad je to ale už na dobré cestě. Chtěla jsem si zlepšit náladu, rozhodla jsem se, že si udělám zkrášlující víkend. Jak si myslíte, že to odpadlo? Obočí mi zkazili tak, že jsem vypadala, jako když se mi nad očima splašili dva černí slimáci. Nová kadeřnice mi na hlavě vytvořila barvu, která se mi vůbec nelíbí, prostě pecka.

I přesto jsem si pár věcí opravdu užila. Zmínit můžu týden volna, které jsem trávila hlavně u bazénu. Abych se jen neválela, vyrazila jsem s kolegyní a hlavně kamarádkou Maruškou na Říp. Fajn byl i můj sváteční den. Dostala jsem od mých nejlepších kolegů/přátel krásnou kytku, od rodiny peníze, to vždy potěší. Jo a musím zmínit i kino. S kolegyní, a opět hlavně kamarádkou, Kris jsme vyrazily na novou Pobřežní hlídku. Film mě překvapil, byla to sranda a hlavně, ten pohled na ta mužská těla byl báječný. Všem ženám rozhodně doporučuju.

zena-in

 

Julie Hájková, redaktorka

Julie Hájková FilipČervenec utekl tak rychle, až mě to děsí. Z polí mizí obilí, dny se začínají zkracovat a sychravé počasí tu a tam vystrkuje růžky, takže naši koně pomalu začínají měnit srst. To všechno jsou předzvěsti podzimu a já jen doufám, že bude hodně dlouhé babí léto. Ale na druhou stranu, ona ani ta vedra, která jsme si užívaly a ještě užíváme, nejsou nic moc. Hlavně pro malé miminko, se kterým vycházím ven jen brzy ráno, nebo navečer. A tak jsme oba i přes tyto slunečné dny bílí jako ředitelé vápenky.

Ale přece jen jsme stihli pár výletů. Krásně je třeba v konopišťském parku - zjistila jsem, že v Růžové zahradě vaří dobrou kávu bez kofeinu. Líbilo se nám i na zámku ve Zruči nad Sázavou, nebo na Svaté Hoře a v Příbrami. Ta byla sice o svátcích vylidněná a byl problém najít otevřenou restauraci, ale nakonec jsme přeci jen uspěli. A při hledání jsme objevili také fajn cukrárnu na Václavském náměstí, kde si pochutnáte za skutečně lidové ceny.

konik

       

NÁŠ INSTAGRAM @ZENA_IN.CZ

Co bylo předešlý měsíc?

Reklama