Jaký byl měsíc březen v redakci Ženy-in? Čím jsme žily? Co nás bavilo a komu se převrátil život vzhůru nohama?

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

Vendula Kubalíková

V březnu se ve mně pokaždé lámou emoce. Ty šťastné a vděčné se smutnými. Slavíme svátek a narozeniny dcery Františky a zároveň vzpomínáme na moji maminku, která by byla bývala sfoukla 70 svíček na dortu. Cesty z práce a do práce jsem trávila u Evangelia ohně od M. Fabera, Okamžiky štěstí od P. Hartla a nádherného komiksu, kde se stírá realita s fantazií, Dívka jménem Patience od D. Clowese.Dívka jménem Patience Radost mi udělal manžel, když všem ženám v rodině nechal poslat k MDŽ květinu. To byste koukaly, jak nám zvedl náladu. Zklamáním měsíce byla divadelní hra Příběh Coco Chanel, chuť jsem si chtěl spravit v Dejvickém divadle, ale představení bylo zrušeno z technických důvodů. Holt pech. Do března jsem neměla ani tušení o tom, že existuje česká kosmetika Essenté. Poctivě testuji. A daně jsem podala letos dokonce s předstihem. Ahoj dubne!

 

Kristina Vodičková, editorka

kikusBřezen byl opravdu skvělý měsíc a vůbec mi přijde, že letošní rok je konečně přelomový a dějí se pěkné věci. Věřím na to, že co člověk vysílá ven, to se mu taky vrátí a vidím to teď každý den. Mojí největší březnovou radostí je nové auto! Je malinké, dokonalé na jízdu a parking po Praze a k tomu má skvělou spotřebu. Je to malý Hyundai i10 a ač jsem si vyzkoušela v salonu i jiné velikosti, nakonec vyhrál tenhle červený krasavec. Nejsem holka, co řeší, jaké má kdo auto, protože to málokdy poznám a pokud jde o značky, tak ty mě maximálně zajímají v kosmetice. Pokud tedy taky uvažujete o autu, rozhodně doporučuji dát si zkušební jízdu v i10. i10Další věcí, kterou bych ráda zmínila, je návštěva kina a zhlédnutí filmu Masaryk s Karlem Rodenem v hlavní roli. Skvěle natočený film, který mně osobně odtajnil další část našich novodobých dějin, o kterých jsem tolik nevěděla. Nechala jsem si k tomu ještě podat výklad od mého otce, kterého dějiny baví a rovnou si lehce postěžoval, že film postrádá spojení se všemi souvislostmi a tudíž mu budou méně rozumět lidé, kteří se o historii nezajímají. Přiznávám, že jsem dodatečný výklad ocenila, ale i bez něj ve mně film zanechal velkou stopu a chvílema jsem měla opravdu slzy v očích, jak byla ta doba zlá. O to víc si cením, že žiju teď a tady.

Marie Cicvárek Fléglová, redaktorka

ddddd

Březen mi dal zabrat, a abych vám tu jen nevypisovala svoje pravidelné útoky na obchody typu Zara nebo Adidas, prolistovala jsem svůj diář od prvního až do jednatřicátého a došla k jasnému závěru: březen nebyl měsíc úžasných módních úlovků, ale plný dobré nálady a pohody. Dobře, přimotal se do toho dost nepříjemný chronický zánět močáku, ale to nic nemění na tom, že jsem vlastně v posledních dnech opravdu spokojená. V redakci žena-in jsem už tři měsíce (tak snad sdílíte podobné nadšení jako já), strávila jsem několik dní jako přednášející v resortu Svatá Kateřina společně s týmem kadeřníku značky Kérastase, zahájila jsem intenzivní přípravu na květnový maraton a strávila dost času v Liberci, s maminkou a naší kudrnatou čtyřnohou holčičkou Čertou. Snad jste si březen užily i vy!

Markéta Škaldová, redaktorka

marketa

Abych pravdu řekla, tak březen nic moc. Padla na mě jarní únava a nic mě nebavilo. Nicméně, na první očichání jsem se zamilovala do nového parfému Terre de Lumiere od L´Occitane. Je to přesně ten typ vůně, která okouzlí svou svěžestí a zároveň vás zahalí do hávu ženské smyslnosti. Sice mi ještě paní neříká, ale brzy bude, snad. A jelikož se pomaličku blíží opalovací sezóna, vyhlídla jsem si originálně střižené plavky, respektive jen spodní část, opaluju se totiž výhradně nahoře bez. Už jen počkat na to, až se sluníčko ukáže v plné síle, na to se moc těším.

 

co bavilo redakci
Plavky Calvin Klein, www.vivantis.cz, 999 Kč

Julie Hájková, redaktorka

Julie Hájková FilipJeště před pár měsíci jsem s despektem pohlížela na všechny ty matky, které se radovaly z každého „prdíčku“ své bezzubé ratolesti. Co je tak světoborného na tom, že miminu funguje trávicí soustava? Dnes, kdy i já toužebně očekávám ono specifické zabublání v plenkách vlastního potomka, se jim z hloubi duše omlouvám. Pochopila jsem, že nejde o radost ze samotného „nadělení“. Je tokarp nefalšovaná úleva v naději, že si rodiče konečně užijí alespoň pár hodin bez neutuchajícího srdceryvného pláče vyvolaného bolavým bříškem kojence. Jak na tříměsíční koliku skvěle popisuje kniha uznávaného pediatra a odborníka na vývoj dětí Harveyho Karpa, ke kterému si pro rady chodila třeba i Madonna. Nejšťastnější miminko v okolí sice není žádnou novinkou na trhu, ale pro prvorodičky může být jeho „5 zásad na koliku a pláč miminka“ objevem roku.

 

NÁŠ INSTAGRAM @ZENA_IN.CZ

Co bylo předešlý měsíc?

Reklama