PUMA RIDER Play On

5e8da58fbf5c6obrazek.pngNejčerstvější top novinkou PUMA jsou nové verze ikonických tenisek RIDER v několika svěžích a barevných variantách. Retro styl je stále v kurzu, vsaďte na jistotu s novou fúzí retro a futuristických prvků v teniskách RIDER Play on. Dostupné budou od poloviny dubna u prodejců Footshop, Aranburu, Shoos, UrbanStore a Top4Lifestyle a na jejich e-shopech*.

PUMA LOVE PATENT WN´S

5e8da5b1a47e3obrazek.pngNěžné a stylové jsou tenisky Love inspirované módou z tenisových kurtů. Minimalistický styl ve svěží bílé se hodí k sukním i vysokým džínům. Sáhněte po nadčasové klasice PUMA LOVE PATENT WN´S, které jsou dostupné od začátku dubna na UrbanStore*.

PUMA RS-X3 Move

5e8da5c31aff7obrazek.pngUltimátní novinkou je nová verze ikonických RS. RS-X3 Move spojují svět módy a her. Vysoká podrážka a robustní vzhled v kombinaci s modrou a černou evokují rychlost pohybu, který dokážete vyvinout jedině v digitálním světě. Nové RS – X3 Move budou dostupné v průběhu dubna v A3Sport, UrbanStore a Aranburu a na jejich e-shopech*.

PUMA CALI Snake

5e8da5d71aeafobrazek.pngNejoblíbenější CALI inspirované klasikou PUMA California z 80. let přicházejí ve svěží bílé v kombinaci s hadím vzorem na boku boty. Minimalistické, ale stále stylové, to jsou nové CALI s textilním detailem a klasickým logem PUMA. Tato top novinka bude k dispozici v průběhu dubna u A3Sport, UrbanStore, Queens a Shoes Industries a na jejich e-shopech*.

* Dostupnost produktů závisí na skladových zásobách a aktuální situaci.

Více informací naleznete zde.
5e8da57662e4aobrazek.png

Reklama