Děkujeme všem čtenářkám za krásná slova v době, kdy nás postihla katastrofa a nemohli jsme vycházet. Jeden příspěvek za všechny zveřejňuji. Je od čtenářky s nickem PBD a k dnešnímu tématu se hodí

Dobrý den. Abych byla upřímná, tak mě až překvapuje, jak mi Vaše www stránky chyběly a kolikrát za den jsem šla zkusit, jestli to náhodou není OK. Ne nadarmo se říká, že člověk pochopí, jak má něco rád, až když to nemá - i když doufám, že u Vašich stránek to bylo jen na co nejkratší dobu přechodnou.

I když i tak to bylo dlouho.

Doufám, že brzo budou plněny podmínky, ke kterým se firma Casablanca INT smluvně zavázala a za což si jistě dává nemálo platit. Snad máte ve smlouvě nějakou tu „kouzelnou“ formulku, která zajistí , že Vám budou nahrazeny škody, ušlé zisky a možná bych nechala firmu Casablanca INT proplatit i abstinenční příznaky a jejich následky u Vašich čtenářek:)

Přeji hezký den a těším se na naše on-line setkání na stránkách //zena-in.cz/ :)

Možná by se i tento výpadek dal brát pozitivně, protože prostě na všem se dá něco pozitivního najít - Tato situace je prostě dalším potvrzením toho, že nic nelze brát automaticky a že je třeba si vážit toho, když se pod adresou//zena-in.cz/ zobrazí přesně ta kvalita, na kterou jsem již roky zvyklá a věřím, že nejen já.

Mějte se hezky, milá redakce:)

S pozdravem - PBD

Milá PBD, děkuji ještě jednou za vaše slova. Díky vám i všem čtenářkám. Vaše přízeň a podpora nás moc těší.

Text nebyl redakčně upraven

Reklama