Neblahé víkendové tušení má čtenářka RosaGloriaDei, a přitom akcí, které by mohla s dcerou o víkendu navštívit, se v okolí nabízí dostatek. Tak snad nakonec bude hezky...

Zítřejší program je ve hvězdách, zato středa je jasná, píše čtenářka RosaGloriaDei...


Hezký den, akcí, kterých se můžeme aktivně zúčastnit, je během tohoto víkendu v okolí spousta, předpověď počasí však dává tušit, že člověk míní, příroda mění. Alespoň se nebudeme muset doma dohadovat, které z nich dáme přednost, manžel to tentokrát vidí jinak než já a dcerce je to vlastně úplně jedno, ráda jde kamkoliv, hlavně, když se něco děje.

K MDD dostane nějakou sladkost, aby věděla, že mají děti svátek, ale žádné velké dary pro ni nechystám. Ne, že by se ve skříni pár pěkných věcí nenašlo, ale schovám si je pro jiné příležitosti (upřímně řečeno, už myslím na Vánoce, ke konci roku budeme mít jiné starosti, než běhat po obchodech), hraček má malá spoustu a stejně si s většinou z nich nehraje. I když, maličko jsem bojovala sama se sebou, jestli jí nedat nádhernou knížku s několika Krtkovými příběhy, kterou jsem koupila v úterý, ale vypadá to, že jsem sama nad sebou vyhrála, že nepodlehnu. Přiznám se totiž, že zrovna knihy Andulka dostává hlavně kvůli mně. Proč? Vydržela by „si číst“ celý den, jenže by si klidně vydržela číst jednu jedinou knížku pořád dokola. Což, jistě chápete, bych rozhodně nevydržela já J

Zítřejší program je tedy ve hvězdách, ale už teď vím, že ve středu se v rámci MDD rozloučíme s mateřským centrem a přivítáme se se školkou při plavbě lodí po Baťově kanálu, po ní ještě čeká děti hledání sladkého pokladu v parku.

RosaGloriaDei

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 31 .5. 2013: Jak oslavíte Den dětí?

Napište mi, co chystáte na Den dětí.

  • Vyrazíte někam?
  • Uspořádáte oslavu?
  • Zavoláte si?
  • Něčím své děti překvapíte?

Jsem zvědavý, jak tento svátek vnímáte a kde ho budete trávit. Zda třeba navštívíte některou z hojných akcí, které se nabízí? Anebo Den dětí tolik nehrotíte? Váš příspěvek může vypadat třeba jako takový denní rozvrh. Co uděláte ráno, dopoledne, v poledne, odpoledne, večer...? Zašlete mi ho na e-mailovou adresu redakce, a to nejpozději 31.5.2013 do 15.00 hodin. Jeden z příspěvků odměním dárkovým balíčkem s bonbony HARIBO, kterým určitě potěšíte každé dítě!

haribo

Reklama