profimedia-0717253200.jpg

Foto: Profimedia

Blackpink nedávno vydaly nové hudební video k singlu PinkVenom. Stylu tohoto klipu odpovídaly i jejich outfity na MTV Video Music Awards 2022. Pokud jste si doteď mysleli, že černé outfity jsou nudné, tyto mladé Jihokorejky vám ukážou, že to není pravda.

Na akci vynesly čtyři různé outfity, každý v úplně jiném stylu, aniž by se navzájem zastínily. A ještě k sobě dokonale ladily. Všechny komplety v sobě mají nádech elegance, která běžně podlehne extravaganci akcí, jakou je například i MTV VMA. Uprostřed některých šíleností, které na tomto červeném koberci obvykle vídáme, zvolily asijské zpěvačky klasičtější cestu.

Lisa se rozhodla pro černý overal Celine bez rukávů s výřezem na břiše, který ozvláštnila dlouhá vlečka. Jisoo pro změnu vybírala u Diora. Na akci vynesla šaty ke kotníkům s áčkovou sukní a krajkovým topem na tenkých ramínkách. Jennie oblékla outfit složený z crop topu s výřezem pod prsy a široké midi sukně od značky Chanel. Poslední členka skupiny Rosé zvolila minišaty Yves Saint Laurent s dlouhým rukávem a rolákovým výstřihem.

profimedia-0717302161.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Autorka článku, Profimedia, Vogue