I tento týden jsme vám přinesli mnoho zajímavých článků, ze kterých si každá z vás mohla vybrat, co ji zajímá... Možná jste ale neměla příležitost k nám každý den nahlédnout, proto pro vás máme přehled toho nejzajímavějšího za uplynulých pět dnů.

Vybrali jsme pro vás několik článků, které měly velký úspěch díky diskusi, zaujaly vás natolik, že měly vysokou čtenost, hodně sdílení. Některá témata byla kontroverzní, smutná, diskutabilní, jiná optimistická... Prostě pestrý pel mel, ze kterého si každá z vás, čtenářek, vybere, co ji zajímá.

Tyto články by vám neměly uniknout – zde jsou naše tipy

Rády čtete náš seriál o ženských osobnostech z historie, ve kterém Jana Ládyová odhaluje jejich skutečné životy.

Článek Hany Novotné vzbudil vaši velkou pozornost. Některým z vás se nelíbil, ale zaujal vás natolik, že vám stál za to napsat pod něj negativní příspěvek. Nám v redakci se článek Hanky líbí a doufáme, že si její texty najdou své čtenářky...

Další článek od našeho aktuálního přispěvatele Pecy, který s vámi potřebuje probírat své postoje vůči ženám – má s nimi špatné zkušenosti a diskusi s vámi bere jako terapii. Zajímá ho, jak některé věci vidíme my, ženy, jestli se sám mýlí nebo nemýlí:

Zahradnice mezi vámi měly určitě radost ze článku o hortenziích:

Příběhem, který vás zvedl ze židlí, byl čtvrteční článek od Veroniky Pavlíkové. Udělala rozhovor s těhotnou maminkou, které jste daly v diskusi spoustu virtuálních facek:

Velmi citlivým tématem pro ty z vás, které s tím mají osobní zkušenost, je článek:

Lavinu názorů také přinesl článek od Elly o fenoménu českých kuchařek – o Láďovi Hruškovi a jeho smažené tlačence:

A něco z módního soudku: Dle vašeho zájmu je barvou léta limetková!

Emoce ve vás vzbudil i mužský model v dámských šatech, Andrej Pejic, se kterým vás v pondělí seznámila Markéta Škaldová:

Tleskáme Aničce, která díky našemu projektu zhubla 14 kilo!

Všechno je ve hvězdách, proto nezapomeňte na naše aktuální horoskopy. Přečtěte si, co vás čeká a nemine příští týden:

Pokud máte nějaká přání, co byste u nás chtěla číst, napište nám do diskuse pod článek či na redakční e-mail redakce@zena-in.cz.

Reklama