Přírodní látka CLA (konjugovaná kyselina linolová) odbourává tuky tím, že je odplavuje do krevního řečiště a do svalů, kde se spalují. Zároveň podporuje budování svalové hmoty a zpevnění a vytvarování postavy.

Tento účinek se zesiluje aktivním pohybem (rychlá chůze, sport, cvičení doma či ve fitness centru).

 

Přípravek Bioaktivní C.L.A. 1000 je zvlášť prospěšný při hubnutí, protože zaručuje, že se blokuje ukládání tuku a že se v těle odbourávají tuky, a ne svalová tkáň.

CLA zabraňuje jo-jo efektu a je proto důležitou součástí každé redukční diety! Tím se zásadně liší od všech přípravků na hubnutí, které jsou na trhu.

 

Kde Bioaktivní C.L.A. 1000 pomáhá

 

Při zeštíhlování a redukci nadváhy bez následného jo-jo efektu (opětovné přibrání na váze), po skončení diety, při formování postavy a tvorbě svalové hmoty. Jeho užívání je vhodné i pro děti od 3 let věku.

 

Přípravek, který nejenom pomáhá odbourat přebytečný tuk, ale zároveň chrání naše svaly, aby nám při redukci kalorií nemizely před očima, je při dnešním moderním trendu nevhodného stravování velmi vhodným doplňkem potravy.  Ztráta svalové tkáně a vody bývá totiž bohužel výsledkem hubnoucí kúry nejčastěji. Jsme sice rádi, že jsme se zbavili pár kil, ale už si nevšímáme toho, že nám ubyly svaly.

 

Podíl nevhodného stravování na civilizačních chorobách moderního člověka odborníci odhadují na 30-70 % a podíl špatných stravovacích návyků na nadváze a obezitě je ještě vyšší. Polovina mužů a třetina žen trpí lehkou a každý pátý muž i žena mají viditelnou nadváhu. Hodně z nich už bohužel rezignovalo, ale stále je spousta těch, kteří s nadbytečnými kily statečně bojují.

 

Konjugovaná kyselina linolová, které dietologové důvěrně přezdívají CLA, dokáže na jedné straně spolehlivě chránit vaše přátele – svaly, na straně druhé se odvážně pouští do křížku s vaším úhlavním nepřítelem – tělesným tukem. Jedna látka tak statečně bojuje nejméně na dvou frontách!

 

 

Co tedy všechno CLA dokáže?

 

 

  • Zrychluje metabolismus – zřejmá výhoda, která urychluje hubnutí

 

  • Redukuje tuk na břiše – břicho je jedna z oblastí, kde se tuk obvykle hromadí. Takových „pneumatik“ je někdy velmi těžké se zbavit

 

  • Zpevňuje svaly  svaly spalují tuky, což také přispívá ke zrychlení metabolismu. Celkově velmi prospěšné při redukci váhy.

 

  • Přispívá ke snižování cholesterolu – cholesterol je jeden z nechvalně známých původců aterosklerózy.

 

  • Zefektivňuje činnost inzulinu – zefektivněním činnosti inzulinu může pomoci zabránit vzniku cukrovky a lépe kontrolovat tělesnou hmotnost

 

 

Podle všeho se tedy zdá, že CLA stojí za vyzkoušení, a to zejména u osob, které se nesmiřují s nadváhou a jsou ochotny se jí zbavit tzv. aktivním hubnutím. Spočívá v tom, že do boje proti ní zapřáhneme nejen CLA a další doplňky výživy, ale také aktivní pohyb, cvičení a rozumné změny v jídelníčku.

 

 

Bioaktivní C.L.A. 1000 je k dostání v každé lékárně!

 

 

www.prevencezdravi.cz