„Bylo to za bílého dne. Otevírala jsem dveře do domu a za mnou proklouznul nějaký muž. Vypadal docela slušně a tvrdil, že jde na návštěvu k sousedům. Šel se mnou k výtahu, ale u něj mě popadnul a zatáhnul do temného koutku pod schody, kde se po mně začala sápat. Po pár minutách se mi podařilo se vysmeknout a začala jsem křičet na celý panelák, abych zalarmovala sousedy. Leknul se a utekl. Ještě teď, když si na to vzpomenu, jsem celá zpocená a vystrašená. Nechybělo málo a mohl mě znásilnit,“ popisuje Eliška.

64819d78b9e94obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Přestože pokus o znásilnění byl naštěstí neúspěšný, stejně to poznamenalo Eliščin milostný život. Od té doby totiž nespala se svým přítelem Patrikem a ten už začíná ztrácet trpělivost.

„Zpočátku mi byl velkou oporou, chápal, že na intimní sbližování nemám nějakou dobu vůbec náladu, pomohl mi najít terapeuta, ale po čtyřech měsících sexuálního půstu na mě začal už docela ošklivě tlačit. Sice chodím na terapie, ale zatím to moc nepomáhá, když si představím, že bych měla mít sex, vždycky si vzpomenu na toho úchyla a je mi špatně. Žádné vzrušení se nekoná, prostě mi veškeré intimnosti začaly být odporné,“ tvrdí Eliška.

Nejprve se Patrik snažil Elišku svádět, dostat ji do nálady apod., a když ani to nezabralo, uchýlil se v poslední době k výhružkám.

„Vykládá mi, že jestli mu nedám, tak se poohlédne někde jinde. Myslím, že jsou to jen řeči zoufalého muže, ale nerada bych o něj přišla. Chápu, že má svoje potřeby, ale já prostě nemůžu,“ uzavírá Eliška.

Zdroje: respondentka Eliška

Čtěte také: