Některé starší dámy jsou opravdu boží... Tak jako ta z následujícího příběhu.

Vdávala jsem se před šesti lety, na Štědrý den a v kostele. Všechno šlo v pohodě. Pomalu se blížil okamžik, kdy jsme si měli říct "ANO" a najednou se kostelem ozval klapot podpatků. Nikoho jsme už nečekali, a tak jsme se chtěli nenápadně podívat na toho zvědavce. Středem kostela si to štrádovala postarší dáma, došla před nás a aniž by se omluvila, skočila panu faráři do řeči a pídila se po tom, jestli bude PŮLNOČNÍ. Farář se ji snažil upozornit, že tu právě probíhá obřad, ale žena byla neodbytná a stále mlela svou. Když se zeptala potřetí, farář nevydržel a poslal ji.... k nástěnce.
A tak jsme do manželství vkročili s úsměvem na rtech!
                                                                 
Hája
------------------------------------------------
 
Milá Hájo, tak ti ani nevím, jestli bych se smála, nebo bych spíš plakala. :o))) I když na druhou stranu - dotaz té paní byl přece naprosto pochopitelný. Půlnoční mše přece na Štědrý večer většinou nebývá :o)))) Tak se prostě přišla zeptat, jestli úplně náhodou nebude.... Díky za milý příběh,
 
A nevím, jak u vás, ale tady v Praze se začíná klubat sluníčko. Takže i já vyrazím někam ven a sejdeme se tu opět v podvečer, kdy Vám sem připravím spoustu příběhů, abyste si mohli hezky počíst.

Všem krásnou sobotu přeje víkendová editorka
Reklama