Na naší on-line schůzku přišla se špatnou náladou, jak se někdy stane, měla pocit, že má prostě hroznej den. Odpovídat na otázky vydržela dvě hodiny a odpověděla jich sto. Během rozhovoru se začala smát a úplně zapomněla na depresivní náladu. Nejvíce otázek bylo na téma jak to dělá, že tak dobře vypadá, co prožívala v Himálajích a co si myslí o sexu. Protože je Jana otevřená a odpovídala bez předsudků, přišlo jí několik nabídek na večeři a dokonce jedna na soukromý striptýz. A ten čtenář za striptýz nabídl částku padesát tisíc. Ještě dodal, že pošle manželku, děti a psa k babičce, aby byli spolu sami. Jana se tomu smála a odepsala, že to bere, ale musí se svléknout on. Na doplňující otázku, jaké si má vzít onen muž slipy, poslala smajlíky.

Co na sebe prozradila? Chystá se na další cesty za dobrodružstvím, nejí maso a nesnáší posilovny. Na svou krásu má jednoduchý recept: Sexem ke kráse a skvělé postavě. Je romantický typ, nechápe, jak někdo může mít rád pevrerzní věci. Nejvíc se bála, když byla v Himalájích, kde padaly laviny, byla sama ve stanu a nemohla dýchat. Nikdy nebyla na žádné plastické operaci, i když si to mnozí myslí. Má opravdu vysoké cíle. Naposledy se chtěla vnutit na potápěčskou expedici, kde budou potápěči v Barensově moři objevovat vraky lodí z druhé světové války.


Jaké má koníčky? Lyžuje, hraje tenis, šachy, karty, mariáš, šuká (jak sama říká), chodí po Brdech, pije červené víno, minerálku a plete – ale to prý už dlouho nedělala.


Po rozhovoru vznikl nápad uskutečnit společný výstup na nejvyšší horu Karpat. Dáme vám dopředu vědět!!!
Jana Paulová byla skvělá, milá a rozverná.

Reklama