Letní nezbytností, která by neměla chybět v období dovolených a čtenějšího cestování v žádném kufru nebo lékárničce, se stane novinka v oblasti doplňků stravy CitroCarb White. Jedná se o účinné bílé uhlí poskytující první pomoc při obtížích se zažíváním.

CitroCarb White působí přímo ve střevech, kde na sliznici vytváří jemný ochranný gelový film a má rovněž schopnost obnovit přirozené pH, nastolit rovnováhu střevní mikroflóry a zmírnit stavy zažívacích problémů. Nástup účinku je prakticky okamžitý a má dlouhodobější charakter, přípravek je zcela bezpečný, nešpiní, a navíc nezpůsobuje zácpu ani nesnižuje účinek vitamínů nebo antibiotik při jejich případném užívání. Ideální je užití CitroCarb White zejména ve stavech zažívacích problémů, nepohodlí, pocitů těžkého žaludku nebo přesycenosti, často vzniklých nevhodnou stravou.

CitroCarb White

Vhodný je dokonce už pro děti od 3 let. CitroCarb White by měl být součástí krabičky první pomoci či lékárničky, a to především v době dovolených a letního cestování, kdy hojně navštěvujeme zahraničí, včetně exotických destinací, kde naše přirozená evropská střevní mikroflóra může na místní podmínky reagovat problematicky. Ideální je dodržovat doporučené dávkování 1 – 2 tablety denně u dospělého a ½ - 1 tabletu denně u dítěte od 3 let.

K dostání v lékárnách po celé ČR.

Výrobce:

FAVEA PLUS

Cena:

73 Kč / 10 tablet

www.faveaplus.cz