Řadu šamponů Schauma proti lupům rozšířil nyní Schwarzkopf & Henkel o novinku Schauma Sensitive, která je určena pro citlivou pokožku. O šetrnou péči se stará výtažek z aloe vera a s nežádoucími lupy si poradí účinná složka Climbazol.

 

Z celého povrchu lidského těla se neustále olupuje svrchní vrstva kůže. Lupy jsou mrtvé buňky pokožky hlavy, které se odlučují v nadměrném množství a způsobují svědění. Toto onemocnění patří k velmi nepříjemným, snižuje totiž sebevědomí postiženého člověka a může se stát i bariérou v komunikaci s okolím.

Velmi problematickou skupinu tvoří lidé, které trápí lupy a zároveň mají citlivou pokožku hlavy. Speciálně pro ně byl výzkumníky Schwarzkopf & Henkel vyvinut nový šampon Schauma proti lupům Sensitive určený pro citlivou pokožku hlavy a  všechny typy vlasů.

Šampon Schauma Sensitive pro citlivou pokožku hlavy obsahuje unikátní kombinaci výtažků z aloe vera spolu s testovanou složkou Climbazol, která účinně bojuje s lupy. Nová Schauma Sensitive je vhodná především pro ženy, které se potýkají s problémem lupů, ale zároveň mají citlivou pokožku hlavy, a proto se obávají používat silné šampony proti lupům určené pro muže. Nový šampon Schauma Sensitive obsahuje jen dermatologicky testované složky, speciálně vyvinutý jemný parfém a je zcela bez barviv! Při pravidelném používání navíc předchází opakovanému vzniku lupů.

Tato zcela nová, šetrná receptura zanechává pokožku hlavy i vlasy  ošetřené jemnou péčí a bez lupů, díky posilujícímu vitaminovému komplexu jsou navíc vlasy až o 80 % silnější a krásně se lesknou. Okamžitý účinek je viditelný již po prvním umytí.

Novinka Schauma proti lupům Sensitive - pro citlivou pokožku hlavy doplňuje dosavadní nabídku šamponů Schauma proti lupům, kterou do této chvíle tvořily dvě varianty: Schauma proti lupům Classic - pro všechny typy vlasů a Schauma proti lupům Fresh Lemon  pro mastné vlasy.

Nový šampon Schauma proti lupům Sensitive pro citlivou pokožku hlavy je k dostání v maloobchodní síti za orientační maloobchodní cenu 49 Kč.