Pokud patříte k ženám s citlivou pletí, nejspíš se potýkáte i s jejím červenáním. K tomu může vést nejen náhlé střídání teplot, hormonální změny či vystavení stresu, ale také hypersenzitivita pleti spojená s kuperózou (žilky prosvítající skrz kůži – prvotní příznak rosacei), rosaceou (chronické onemocnění kůže – růžovka, „akné dospělých“), nebo keratózou pilaris (malé, tvrdé, bílé, nebo červené hrbolky na kůži - kuřecí kůže, krupice). V takových případech si bohužel nevystačíte s běžnou kosmetikou.
5ebd118af0c38image.png

Abyste se potíží zbavila, je třeba vytáhnout do boje s účinnou zbraní. Takovou je krém Rosalique 3 v 1 SPF 50, jemuž se ne nadarmo přezdívá zelený superhrdina. Proč? Stačí mu pouhých osm týdnů k tomu, aby pleť výrazně zklidnil, vyhladil a zmírnil zarudnutí. Důkazem jsou klinické studie, které to potvrdily.

Kryje, chrání, pečuje

Tato dermo kosmetika pro citlivou a začervenalou pleť bojuje s vaším problémem hned na několika frontách. Funguje jako podkladová báze, celodenní korektor a aktivní pleťová péče, která v rámci několika měsíců viditelně koriguje pleť a její zarudnutí. A aby toho nebylo málo, ještě obsahuje UV filtr SPF 50, takže poskytuje ochranu před UVA a UVB paprsky, které zvyšují citlivost pleti. Takže si bez starosti můžete užívat slunečných dnů.
5ebd11e2b38baimage.png

Kouzla? Ne, unikátní složení

Rosalique 3 v 1 SPF 50 obsahuje unikátní formuli postavenou na mikrokapslích s pigmenty pro celodenní korekci pleťového tónu a zároveň na kombinaci bio aktivních látek s dlouhodobým terapeutickým efektem.

Unikátní mikrokapsle se starají o okamžitou redukci začervenání, pleť sjednotí a tónují. Už jen jejich zelený odstín neutralizuje červenou barvu, ale jakmile se rozpadnou, přicházejí ke slovu v nich ukryté speciální pigmenty v pleťovém tónu. A právě ty se postarají o perfektní a dlouhodobou korekci nedokonalostí.

Speciální složení bio aktivních účinných látek má naopak dlouhodobý terapeutický účinek. Vděčí za to síle stoprocentně přírodních složek. Právě tyto v něm najdete:
5ebd120e0d225image.png

  • Extrakt z německého heřmánku (Alfa-bisabolol) se pyšní vysoce protizánětlivým účinkem.
  • Vulkanický minerál zeolit dokáže absorbovat škodlivé toxiny a kovy ze znečištěného životního prostředí a navíc má zklidňující účinek - redukuje pocit štípání a pálení.
  • Přírodní substance urea přirozeně se vyskytující v pokožce pomáhá udržovat pleť hydratovanou.
  • Bambucké máslo bohaté na vitaminy A, F a E pokožku zvláčňuje, hydratuje a obnovuje kožní bariéru.
  • Provitamin B5 (panthenol) má protizánětlivé, regenerační a zklidňující účinky, takže zlepšuje hydrataci pokožky, snižuje její svědění, urychluje hojení a pomáhá redukovat rozšířené cévky.

Co krém Rosalique naopak neobsahuje, to jsou parabeny, parafín či parfemaci. Jen ze zdravých ingrediencí totiž může být pleť skutečně zdravější.

Jak krém nanést?

Krém jemně vmasírujte do dobře očištěné pleti. Abyste chránila svou citlivou pleť před bakteriemi z konečků prstů, použijte k aplikaci štětec. Stačí malé množství krému, vyšší vrstvu vyžadují jen viditelně červené oblasti.
5ebd12398a8fbimage.png

Krém Rosalique můžete bez obav používat dlouhodobě. Už za osm týdnů se při každodenním používání objeví první výsledky. Pleť bude méně citlivá a náchylná k zarudnutí.
5ebd1264cde9fimage.png

Přípravky si můžete koupit na eshopu nebo v prodejnách Profimed.

Reklama