Ač čtenářka Aneten nepatří nakupování k jejím zálibám, má příjemný nakupovací zážitek, o který se s vámi podělí ve svém příspěvku.

Přiznávám se, že nakupovat chodím nerada. Fronty u pokladen, spousta lidí, v regálech stále to samé, jen v různém množství. Pokud potřebuji něco rychle, musím prokličkovat velký megakomplex, než získám kýžené zboží denní potřeby.

Ale ani nákup oblečení, či bot mi většinou neskýtá potěšení. Zvlášť pokud mám určitou představu o tom, co chci. Nejhorší je vždycky sehnat boty. Pohodlné, přitom k sukni a na malém kramflíčku - ne "placky". Pokud k tomu přidáme další požadavek (jako například kozačky na širší lýtko), je problém prakticky neřešitelný a vy prochodíte z krámu do krámu boty, které máte. :-D

A ještě se dost často prodavačky vstřícně netváří.

Nedávno, jsem ale byla se synem shánět oblek. Vysoký, hubený kluk - žádná sláva. Přání bylo jediné - černá barva. Jenže to byl první problém - výběr nic moc. Pokud se něco našlo, tak zas neseděl. Za ty peníze by mohl, myslela jsem si a z krámu s oděvy, kde si nás nikdo nevšimnul, jsme pokračovali dál. Jinde se na nás tvářili - co tady ta socka otravuje.

Nakonec jsme skončili u Blažka. Měla jsem trochu obavy - rozhodně jsme nevypadali ani jeden, že zrovna tady budeme nakupovat. Šli jsme ze školy a z práce, s taškama, báglem ... Však to znáte. :-)  Okamžitě se nás ujala jedna z dam, zkušeně odhadla velikost, pomáhala kombinovat, dodala jednotlivé díly. Nakonec jsme skončili se zjištěním, že syn má jinou velikost saka a jinou u kalhot. Sako nebylo na prodejně a tak nám bylo zjištěno, na které pobočce je mají, bylo zamluveno a my si jen dojeli. Opět milé a ochotné prodavačky. Doupravení za stovku. :-)

Cena ve slevě stejná, jako jinde, ale kvalita a obsluha - prostě nesrovnatelná. A po různých zkušenostech, jsem se cítila jako v ráji. :-)

Aneten

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Děkuji za pochvalný příspěvek. Firma Blažek by byla jistě ráda, že jí děláte tak dobrou reklamu, ale zřejmě si to zaslouží.

Reklama