Troufám si tvrdit, že mám jeden z nejčistších záchodů  (aspoň) v Evropě, a to díky své kočce.
Ačkoli je to stvoření, které se do naší domácnosti dostalo z ulice, má manýry hraběnky: maso (jí pouze syrové a absolutně libové) by už třetí den nevzala do tlamky a čůrat chodí spořádaně na záchodovou mísu. Ovšem bezchybně čistou! Pro mne z toho plyne, že záchod drhnu Domestosem nejméně 2x denně.
 
Například včera ráno jsem si myla v koupelně zuby, přikráčela naše kočičí dáma a vyhupsla si na mísu. Jak tak stála, každou nožku na jiné straně mísy, najednou po čuchu zjistila, že jsem si dovolila ráno pouze normálně spláchnout(!). Takže seskočila, sedla si vedle záchodové mísy a její výraz mě častoval těmi nejnevybranějšími příměry – šmudla, špindíra apod. Pochopitelně jsem se okamžitě chopila hadru a saponátu a cídila a cídila, až byla mísa ve stavu, který byl pro slečnu čistotnou přijatelný. Pak se milostivě vyprázdnila, kam se sluší a patří, a odešla středem.
 
Krásné sluníčkové odpoledne
Kuželka
Milá Kuželko,
je vidět, že vaše kočka je zvířátko učenlivé, a když se naučila tak krásně lidsky používat záchod, mohla by se ho naučit i uklízet :-))))
Reklama