ri1.jpg

Chceme vám pomoci, abyste se cítili dobře, pokud jde o volby, které děláte pro svou osobní péči – a pečovali tak o svou pokožku a také o planetu. Díky odpovědně získávaným ingrediencím přírodního původu ctíme krásu vašeho těla i našeho životního prostředí, pro vědomé a oduševnělé vás.

r2.jpg

The Ritual of Namaste
Úcta k přírodě, úcta k pleti

The Ritual of Namaste je řada péče o pleť a tělo Clean & Conscious, která projevuje úctu k přírodě a úctu k pleti. The Ritual of Namaste, jedinečně vyvinutý pro péči o vaši pokožku a její ochranu, obsahuje vysoce účinné složky přírodního původu, jako jsou AHA a bakuchiol – přírodní alternativa retinolu. Věříme, že je důležité vážit si planety, na které žijeme, a vědomě vybírat zdroje, které ctí rovnováhu v přírodě i vaši přirozenou krásu. Věnujte opravdovou pozornost každému kroku pečlivě vybrané péče o pleť a tělo s >95% složením přírodního původu, které pomůže zvýšit zářivost, obnovit, revitalizovat a regenerovat vaši pleť.

Řada The Ritual of Namaste Skin and Body nabízí náplně do tělových krémů, denních a nočních krémů a neustále zdokonalujeme naše systémy náplní a vyvíjíme náplně do dalších řad výrobků. Pokud si místo nákupu zcela nového výrobku vyberete některou z našich náplní, připojíte se k nám a snížíte tak naši uhlíkovou stopu, což následně znamená méně skládek a větší péči o naši planetu. Například zakoupením náplně do denního krému ušetříte až 74 % CO2, 69 % energie a 75 % vody. Díky tomu, že si naši zákazníci kupují náš ekologický sortiment náplní, výrazně šetříme vodu, odpad, energii a spotřebovaný CO2. Jen v roce 2020 jsme ušetřili 272 682 kg materiálu, 1 806 domácností energii, 1 411 dálkových letů CO2 a 8,5 milionu litrů vody. Poselství je jasné: méně materiálů, méně odpadu, lepší pro planetu.

r3.jpg

Nové šampony & kondicionéry

Představujeme vám naše zcela nové složení veganského šamponu a kondicionéru obohacené o řadu
účinných složek přírodního původu, které zajistí, že vaše vlasy budou vypadat co nejlépe každý den.
Zvyšte výživu a zlepšete kvalitu svých vlasů, ať už potřebují objem, lesk, ochranu barvy nebo terapii
pokožky hlavy, s více než 90 % šamponů a kondicionérů přírodního původu. .

obrazek.jpgObjem & Výživa
The Ritual of Sakura
The Ritual of Ayurveda

Obsahuje pšeničné proteiny a semínka chia pro ochranu a zvětšení objemu – bez nánosů a dalšího zatížení – a výtažek z rýže a olej z makadamových semínek, které pomáhají obnovit rovnováhu vlhkosti vlasů a posílit je.

61f8fc722e0bdobrazek.jpgLesk & Výživa
The Ritual of Jing
The Ritual of Mehr

Obohacený o multifruitový komplex, který pomáhá vyhlazovat vlasy, a kokosový olej, který vytváří vícerozměrný lesk. Přidaný
výtažek z rýže a olej z makadamových semínek pomůže obnovit rovnováhu vlhkosti vlasů a posílit je.

61f8fc855f8d0obrazek.jpgPéče o pokožky hlavy & Výživa
The Ritual of Hammam

Kombinace kofeinu a červeného ženšenu obnovuje rovnováhu pokožky hlavy, pomáhá vytvářet silnější vlasy, prodlužuje růstový cyklus vlasů a stimuluje jejich růst. Výtažek z rýže a olej ze makadamových semínek chrání, obnovuje rovnováhu a opravuje vlasy tím, že jim dodává dodatečnou vlhkost.

61f8fc9c820f4obrazek.jpgOchrana barvy & Výživa
The Ritual of Karma

Kombinace výtažku ze slunečnicových semínek a vitaminu E chrání vlasy před poškozením UV zářením, prodlužuje jejich barvu a dodává jim větší lesk. Výtažek z rýže a olej z makadamových semínek chrání, posiluje a opravuje vlasy tím, že jim
dodává dodatečnou vlhkost. Zanechává vlasy zářivé a vyživené s intenzivním leskem.

Vedle těchto nových složení jsou luxusní lahvičky šamponu a kondicionéru vyrobeny ze 100% mono materiálu, takže jsou lépe recyklovatelné. Hliníkový uzávěr lahvičky byl nahrazen horkou fólií, aby se minimalizovala stopa CO2.

Ruce & Rty

Od přírodní péče o rty, pečlivě vyvinuté tak, aby pečovala o vaše rty tím, že je vyživuje a zlepšuje jejich vzhled, až po 95% přírodní úlevu pro namáhané ruce * Rituals vám nabízí luxusní péči o ruce a rty ve vašich oblíbených vůních a barvách.

*Všechna péče o rty je 100% přírodní, kromě balzámu Fortune – SPF 30.

r4.jpg

Více na Rituals.cz
61f8fd200fc31obrazek.jpg