Nový Bref Power Gel 6xEffect Max White

Nic nemůže být více beznadějné, než marné drhnutí odolné špíny v záchodové míse. Počínaje skvrnami od vodního kamene až po rez. Zbavit se některých usazenin a skvrn dá práci. Hygienicky čistá a zářivé bílá toaleta je tak velkou výzvou. To je důvod, proč specialista na hygienickou čistotu a svěžest toalet, značka Bref společnostiHenkel ČR, přichází v březnu 2014 na český trh s novinkou Bref Power Gel 6xEffect Max White. Tento nový čistič disponuje nejen 6 jedinečnými funkcemi a účinnými schopnostmi pro boj s odolnými nečistotami, ale zároveň bez chlóru dodá toaletě jasnou a zářivou bělost.

Nový WC čistič Bref Power Gel 6xEffect Max White (750 ml) je velmi účinným pomocníkem v honbě za dosažením zářivě bílého a svěžího WC. Složení této novinky přináší šest speciálních funkcí - jedinečnou bělost bez chlóru, dezinfekci, odstranění odolných nečistot, účinnost v boji proti vodnímu kameni, dodání svěžesti a to vše nejen nad vodní hladinou, ale hlavně i pod ní. Navíc s minimem úsilí. Nový WC čistič Bref Power Gel 6xEffect zanechá vaši toaletu zářivě bílou a dodá jí úžasnou dlouhotrvající svěžest.

Řada WC čističů Bref Power Gel 6xEffect nabízí řešení všech problémů:

  • BrefNOVINKA Bref Power Gel 6xEffect Max White (750 ml) - je velmi účinným pomocníkem v dosažení zářivě bílého a svěžího WC. Dezinfikuje, odstraňuje odolné nečistoty, vodní kámen a dodá toaletě svěžest a jedinečnou bělost bez chlóru. Nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní.
  • BrefBref Power Gel 6xEffect proti vodnímu kameni (750 ml) – skýtá účinnost v boji proti vodnímu kameni, odstraní rez, likviduje nečistoty, desinfikuje, dodá svěžest a vaši toaletu zahalí do osvěžující vůně oceánu. To vše nejen
  • nad vodní hladinou, ale především i pod ní.
  • BBrefref Power Gel 6xEffect rez a usazeniny (750 ml) – je vysoce účinný v odstranění rzi, v boji proti vodnímu kameni, likviduje nečistoty, desinfikuje, dodá svěžest a vůni citrónu. To vše nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní.
  • BrefBref Power Gel 6xEffect kompletní ochrana (750 ml) – stejně jako ostatní produkty řady Bref 6xEffect poskytuje účinnou pomoc v boji proti vodnímu kameni, odstraní rez, likviduje nečistoty, desinfikuje, dodá svěžest a vůni oceánu. To vše nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní. Navíc nová technologie na bázi polymerů vytváří uvnitř WC mísy ochrannou vrstvu, která následně chrání povrch před ulpěním všech nečistot.

Nový WC čistič Bref Power Gel 6xEffect Max White se na pultech obchodů objeví v březnu 2014. Jeho doporučená maloobchodní cena, stejně jako cena ostatních WC čističů řady Bref Power Gel 6xEffect je 89,90 Kč.

 

Reklama