Již celé čtvrtstoletí je díky dm značce Denkmit úklid snadnější, naše domácnost voňavější, okna blyštivější a podlaha čistší. Denkmit nabízí pestrou škálu produktů určených na praní, úklid, čištění i žehlení.  Každý z nich je jedinečný, všechny však mají něco společného: vysokou kvalitu, nízkou cenu a úctu k přírodě. A právě proto zákazníci Denkmit zbožňují!

V čem pomáhá Denkmit přírodě? Můžete si být jisti, že kartony, do kterých jsou produkty Denkmit ve většině případů baleny, obsahují vysoký podíl recyklovaného materiálu. Navíc nejsou k výrobkům, pokud je to možné, připojovány žádné příbalové letáky a např. díky úspornému vrstvení Denkmit tablet do myčky do obalového materiálu se na každé balení spotřebuje o 20 gramů kartonu méně. Za rok je takto uspořeno více než jedenáct tun kartonu!

DM

Jak zjistíte, že je vámi vybraný produkt šetrný k přírodě? Na obalech produktů Denkmit se můžete setkat se speciálními logy potvrzujících ohleduplnost výrobku k životnímu prostředí. Hledejte např. logo „Der Blaue Engel“, nejstarší ekoznačku na světě, která je udělována výrobkům a službám šetrným k životnímu prostředí. Setkat se můžete ale také s logem „Cleanright“, které mohou nosit produkty, jež perou a čistí co nejšetrněji vůči přírodě. Jde o společnou iniciativu mezinárodního spolku výrobců pracích a čisticích prostředků A.I.S.E. a Evropského spolku pro chemický průmysl Cefic. Asi nejznámějším označením produktů šetrných k přírodě je dm čtyřlístek, který na výrobcích dm značek stručně a jasně informuje o tom, čím je daný výrobek ohleduplný k přírodě (např. použité suroviny, obal z recyklovaného papíru atd.).

DMChybu rozhodně neuděláte používáním řady Denkmit nature. Zde můžete vybírat celkem z pěti produktů. Patří mezi ně Přípravek na nádobí Denkmit ultra nature, Denkmit nature tablety do myčky, WC čisticí gel Denkmit nature, mýdlový čistič na podlahy Denkmit nature a Denkmit nature tekutý univerzální prací prostředek. U všech produktů této řady byla zachována vysoká kvalita, takže si můžete být jisti, že chrání nejen přírodu, ale že i váš domov zůstane uklizený a bez jediné chybičky. Používáním výrobků Denkmit nature projevujete úctu k přírodě a zároveň se nemusíte obávat, že byste se museli vzdát čisté a voňavé domácnosti.

dm značka Denkmit slaví svých 25 let ve velkém stylu. Můžete se těšit na jubilejní Denkmit tekutý prací prostředek, prostředek na mytí nádobí, voňavé polštářky do prádla, box na prací prášek či osvěžovač vzduchu na WC. Připravená jsou také oblíbená přeplňovaná balení a promopacky některých produktů, ke kterým patří např. Denkmit tablety do myčky MP Revolution, Denkmit voňavý mini spray na WC Svěží chvíle.

 

dm

Reklama