Velmi úspěšné tuhé WC bloky Bref Power Aktiv ve tvaru populárních kuliček nyní koupíte v limitované edici s vůní Vánoc. Pokud patříte k milovníkům vánoční atmosféry, bude pro vás tato novinka to pravé. Provoňte si domov vůní Vánoc s každým spláchnutím. K dostání jsou dvě varianty, kdy červeno-zelená navodí vánoční atmosféru a červeno-žlutá jí doplní o nádech jablka a skořice.

 tuhé WC bloky Bref

Všechny tuhé WC bloky Bref, včetně této limitované edice, v sobě skrývají čtyři funkce, které vaší toaletě dodají hygienickou čistotu, dokonalou čisticí pěnu, ochrání před vodním kamenem a navíc poskytnou nádhernou dlouhotrvající svěžest. Doporučená akční cena je 39 Kč.

Provoňte pomerančovou vůní i vaší myčku

Somat Deo Duo-PerlTrápí vás nepříjemně zapáchající myčka, zejména když ji nepoužíváte pravidelně? Pomoci může osvěžovač myčky Somat Deo Duo-Perls, který neutralizuje pachy a zajišťuje dlouhotrvající svěžest. V předvánočním období se nejvíce hodí varianta Lemon&Orange s příjemnou vůní citrusů. Zavěste košíček osvěžovače myčky Somat na horní koš v myčce a ujistěte se, že nebude překážet ostřikovacím ramenům nebo uzávěru dávkovače. Somat Deo Duo-Perls vydrží až 60 mycích cyklů a stojí 79 Kč.

Dopřejte očistnou kůru i vaší pračce!

K2r Washing machine cleaner Před Vánoci myjeme okna, gruntujeme ve všech pokojích, ale dopřáli jsme důkladnou očistu i naší pračce? Pro čistší a svěžejší prádlo z pračky po delší dobu doporučujeme používat čistič pračky K2r Washing machine cleaner alespoň jednou za 1-2 měsíce. Tento čistič z rodiny produktů K2r se nyní postará o vaši pračku, a to třemi způsoby: pračku čistí, odstraňuje vodní kámen a osvěžuje vnitřek pračky, čímž prodlužuje její životnost. K2r Washing machine cleaner nasypte do prázdného bubnu a zapněte program na praní bavlny na 60 stupňů. Balení se dvěma dávkami stojí 89 Kč.