Nový Bref Power Aktiv Lavender

Společnost Henkel přichází na český trh s novým závěsným WC blokem Bref Power Aktiv Lavender. Velmi úspěšná řada tuhých WC bloků Bref Power Aktiv ve tvaru populárních kuliček je nyní doplněna o novou variantu s omamnou vůní levandule. Spolehněte se i vy na hygienickou čistotu vaší toalety s osvědčenou kombinaci aktivních prvků - čistící pěna, složka proti vodnímu kameni či efektivní otvory v závěsném košíčku, která vás zároveň příjemně naladí a v duchu přenese do levandulových polí Středozemí.

BrefTuhý WC blok Bref Power Aktiv v atraktivním tvaru čtyř kuliček čistí WC mísu doslova s každým spláchnutím. Receptura Bref Power Aktiv v sobě skrývá čtyři funkce, které vaší toaletě dodají hygienickou čistotu, dokonalou čisticí pěnu, ochrání před vodním kamenem a navíc poskytnou nádhernou dlouhotrvající svěžest. „Originální designový WC blok Bref Power Aktiv se od svého zavedení v roce 2010 stal velmi oblíbeným a účinným čističem v České republice. Na toaletě nejen dobře vypadá, ale je také dostatečně dlouhý, takže pokryje větší část WC mísy. Tím pádem může dobře působit i v atypických toaletách, vysvětluje Jana  Očadlíková, manažerka marketingu divize Prací a čisticí prostředky Henkel ČR.

Nová varianta Bref Power Aktiv Lavender provoní toaletu vůní levandule, která je známá svými aromatickými a léčivými účinky. Používala se od pradávna ke zklidnění, kosmetickým účelům, nebo jen tak, pro dobrou náladu. V naší uspěchané době se k levanduli stále častěji vracíme. Nechejte se i vy pohltit tímto trendem. S novinkou Bref Power Aktiv Lavender se svěžestí levandule stačí jen přivřít oči a kombinace ohromující vůně spolu s jedinečnou svěžestí vás ihned přenese do středu levandulových lánů.

BrefNový WC blok Bref Power Aktiv Lavender se na pultech obchodů objeví od druhé poloviny března 2015. Jeho doporučená maloobchodní cena je 54,90 Kč.

Levandule je pro své smyslné aroma a zklidňující účinky hodnotným přínosem v našem každodenním životě. Levandule proslavila Provence po celém světě. Pohled na levandulová pole plná nekonečných řad stříbrných keřů s temně fialovými květy a všude přítomná velkolepá levandulová vůně dělají z tohoto momentu opravdu nezapomenutelný zážitek. Levandule – to je aktuální módní vůně, která jde napříč mnoha odvětvími. S levandulí se můžete setkat nejen mezi parfémy a v kosmetickém průmyslu, ale třeba také v gastronomii, nebo se stává i oblíbeným dekorativním prvkem.

Reklama