Marionnaud

Jemná a šetrná, přesto plná síly. Moderní a elegantní, přesto v souznění s přírodou. Účinná a funkční, přesto velmi jednoduchá. Řeč je o nové značce přírodní kosmetiky Marionnaud s výstižným názvem NATURE. Právě z přírody čerpá nová kosmetika NATURE svou sílu. Čistě přírodní výtažky z physalis, měsíčku, černého rybízu, jetele a květu třešní v kombinaci s dalšími jemnými ingrediencemi propůjčily svá tajemství značce, ve které si najde ty „své“ přípravky každá žena. Vyživující, hydratační a čistící řada zahrnuje 16 přípravků a je určena všem ženám, které touží po přírodních produktech, ale nejsou ochotné slevovat ze svých nároků na kvalitní a funkční kosmetiku. Nechte se hýčkat produkty, které zaručují přírodní složky, aniž byste musela dělat kompromisy. Nová značka kosmetiky NATURE je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

MarionnaudNová značka přírodní kosmetiky NATURE slibuje podíl čistě přírodních složek minimálně 90 %. Samozřejmostí je absence chemických složek, jako jsou parabeny, minerální látky či další ropné produkty. Kromě šetrnosti a jemnosti složení dbá značka kosmetiky NATURE také na výrobní postupy, správné pěstování rostlin a recyklaci obalů. Papírové krabičky jsou vyrobeny speciálním způsobem bez použití lepidel a papír pochází z certifikovaných FSC lesů.

Nature

Chceme vám představit řadu pro dokonale vyčištěnou pleť:

Čisticí řada nabízí dva přípravky pleťové péče. Hlavní ingrediencí čisticí řady je třešňový květ, který je bohatý na flavonoidy a má antioxidační účinky. Výtažky třešňového květu také pomáhají k buněčné obnově a udržují pokožky čistou.

MarionaudMarionnaud NATURE Intenzivní čisticí gel – hloubkově čisticí gel je určen především pro smíšenou až mastnou pletí k pravidelnému čistění obličeje. Obsahuje třešňový květ, který zjemňuje a hydratuje, kyselinu salicylovou pro čištění a osvěžení pleti a jemný pudr pro šetrnou exfoliaci. Při kontaktu s vodou vytvoří bohatou pěnu, která perfektně očistí pleť. K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 75 ml za cenu 269 Kč.

Marionnaud NATURE Zmatňující krém – jemný krém gelové konzistence je určen především pro smíšenou až mastnou pokožku. Obsahuje třešňový květ pro hydrataci a zjemnění pokožky, hyaluronát sodný pro hydrataci a zklidnění a vitamin F. Hydratuje pokožku, zabraňuje vzniku pórů a zanechá pokožku jasnou a matnou, bez nežádoucího lesku. K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 50 ml za cenu 379 Kč.

Marinaud

Více si přečtete v uveřejněném článku

Reklama