TABLEAUUdržování pořádku je rutinou, a to zcela nezbytnou. Úklid vám ale nyní usnadní a oproti běžně používaným čisticím prostředkům i mnohonásobně zefektivní řada výrobků společnosti TABLEAU Care CZ.

Tyto čisticí a ošetřující prostředky představují to nejlepší z anglické tradice a kvality v péči o domov, kancelář či jiný prostor a také v udržování nejrůznějších materiálů. „Speciálně vyrobené přípravky se dokáží postarat o dřevo, sklo, nejrůznější typy podlah a obkladů nebo kovů. Společnost TABLEAU Care CZ zná však recept i na stále krásnou kůži či nejrůznější druhy tkanin,“ uvádí pan Evžen Nýdrle, jednatel společnosti TABLEAU Care CZ.

Nechte prostředky TABLEAU excelovat v kuchyni a koupelně

Co nás dokáže potrápit z hlediska nečistot a údržby na takřka nejfrekventovanějších místech v domě či bytě, která podléhají vysokým nárokům na čistotu?

NEREZOVÉ NEBO CHROMOVÉ POVRCHY
Pěna TABLEAU Stainelss Steel Cleaning Mousse tyto kovové plochy odmastí, vyčistí a uvede do vysokého lesku. Na jejich povrchu navíc vytvoří nedocenitelný ochranný film, který omezuje vznik otisků prstů a jiných skvrn.

PŘIPÁLENINY NA PLOTNĚ NEBO GRILU
Častou potíží bývají také různé připáleniny ať už v troubě nebo na domácí či zahradní plotně (grilu, kamenu), kterým se při přípravě pokrmů zkrátka nelze vyhnout. Se zčernalými spáleninami a nánosy si poradí vysoce účinný gel TABLEAU Carbon Remover. Naneste jej na postižená místa, nechte několik minut působit a poté vše setřete a omyjte čistým hadříkem.

UCPANÝ ODPAD NEBO NÁMRAZA V CHLADNIČCE
Tady pomůže dvojice speciálních prostředků - TABLEAU Kitchen Sink Unblocker, biologický čistič kuchyňských odpadů, který všechnu špínu, nánosy i mastnotu jednoduše rozpustí, a TABLEAU Fridge and Freezer De-Icer - odstraňovač ledu a námrazy, který funguje zároveň i jako prevence proti jejich vznikání. S těmito prostředky bude udržování kuchyně doslova hračkou.

VODNÍ KÁMEN
Tento parazit všech vodních kohoutků, sprch a jiného příslušenství, které je ve styku s vodou, nebude mít ve vaší domácnosti místo, pokud v boji s ním použijete skvělý TABLEAU Descaler Gel. Díky své konzistenci nikam nestéká, postižená místa šetrně zbaví vodního kamene. Velmi citlivý je i k samotnému povrchu nebo keramice - umyvadlu či vaně.

TABLEAU

Čisticí prostředaky TABLEAU pro kuchyň a koupelnu.

Nevíte si rady s péčí o koženou nebo čalouněnou sedačkou či dřevěné plochy?

Materiály, jakými jsou dřevo a kůže, dokáží při své údržbě a čistění potrápit. Ovšem pokud jim věnuje dostatečnou péči, odmění se vám svým designem.

PÉČE O KŮŽI
Čisticí a pečující prostředky TABLEAU znají řešení na znečištěnou nebo popraskanou kůži a vy si je pro jejich jednoduchost a efektivitu okamžitě zamilujete. Skvrny, propisovací tužku nebo rtěnku spolehlivě odstraní prostředek TABLEAU Ink Remover for Leather nebo obdobně účinný TABLEAU Foam Leather Cleaner. Vrásky z každé kožené sedačky, židle nebo křesla nechá zmizet výživný krém TABLEAU Leather Cream, který obsahuje přírodní vosky a zanechává po sobě měkký a lesklý povrch bez jakýchkoliv stop po mastnotě.

TABLEAU

Kůže si vaši péči rozhodně zaslouží.

STAREJTE SE O DŘEVO SPRÁVNĚ
Máte ve svém interiéru dřevěný nábytek a chcete mu dát tu nejlepší péči? V TABLEAU Care CZ vědí, jak nato. Z nábytku nestačí pouze setřít prach, je třeba jej vyživit, obnovit dřevěné vlákno a na povrchu vytvořit tenký ochranný film, který odolá nečistotám a jiným drobným poškozením. „Z nepřeberného množství speciálních prostředků stojí jistě za zmínku TABLEAU Liquid Wood Care - vyživující olej na nelakované dřevo a TABLEAU Wax Free Polish - leštící sprej na lakované dřevo. Výrobek, který rozhodně nesmí chybět v žádné domácnosti, je opravný roztok na poškozené dřevo TABLEAU Scratch Cover, který rychle zakryje mělké rýhy nebo škrábance. K dostání je ve třech barevných odstínech světlý, střední a hnědý,“ prozrazuje pan Evžen Nýdrle. Skutečnou lahůdkou je pak skvělá řada pečujících a šetrných vosků z přírodních produktů. Velmi oblíbeným je TABLEAU Lavender Wax - vosk s aroma levandule, jenž navíc příjemně provoní celý interiér.

TABLEAU

Prostředky TABLEAU oživí dřevěné plochy.

KOBERCE A TEXTILIE BUDOU JAKO NOVÉ
Aby si čalouněný nábytek, koberce a další textilie stále udržovaly svůj původní vzhled, použijte některý z prostředků Tableau k tomu určený. Nad skvrnami vyhrajete např. s TABLEAU Spot Removerem - univerzálním odstraňovačem skvrn. Koberce nebo čalounění spolehlivě ošetří čisticí pěna TABLEAU Foam Fabric, které dokáže rychle, efektivně a šetrně zatočit s jakoukoliv skvrnou, a použít lze i na vinil nebo závěsy.

TABLEAU

Údržba textilií nikdy nebyla jednodušší.

Vyzrajte s přípravky TABLEAU na skleněné nebo křišťálové lustry, kovy a různé druhy podlah...
Žádný interiér se neobejde bez toho, aby se v něm i v minimální míře objevily takové materiály, jakými je sklo nebo různé typy kovů. Zvlášť se můžeme zapotit také s údržbou podlahových ploch, ať už dřevěných či tvořených dlažbou.

DOKONALE VYLEŠTĚNÝ LUSTR
Zapomeňte na složité odstrojování skleněných nebo křišťálových lustrů! S revoluční pěnou TABLEAU Chandelier Cleaner zvládnete vše lehce a s dokonalým výsledkem. Prostředek na lustr jednoduše nastříkejte, vysoce účinná pěna doslova pohltí veškeré nečistoty a zanechá lustr čistý a zářivý. Těžce udržovatelná mohou být ale i zrcadla, na ty platí čisticí a lešticí pěna TABLEAU Foam Glass Cleaner, kterou lze použít i na ostatní skleněné plochy a pískovaná skla.

UMOCNĚTE PŘIROZENOU KRÁSU KOVŮ
Ať už stříbrné nádobí, svícny, stojany nebo šperky, vše se bude nepřekonatelně blýskat s kouzelným prostředkem TABLEAU Silver Clearing Plate, stříbro v tomto roztoku necháte jednoduše odmočit. Pro udržení dlouhotrvající krásy použijte ochranný lak na stříbro a lesklé kovy TABLEAU Anti-Tarnish Lacquer. Je vhodný také na ochranu mědi a mosazi jak v interiéru, tak i v exteriéru. Pokud dáváte přednost tzv. čištění na sucho, využijte kvalit utěrky nebo rukavic na leštění kovů TABLEAU Silver Clearing Cloth and Mitt.

TABLEAU

Sklo i kovy budou jen zářit.

PODLAHA JAKO ZRCADLO
Jak docílit takového efektu? Čistič podlah pro snadné umývání TABLEAU Light Work Floor Cleaner zbaví podlahu všech nečistot. A s tekutými vosky společnosti TABLEAU Care CZ např. TABLEAU Liguid Wax Floor Polish - na dřevěné podlahy, který obsahuje výtažky z karnaubové palmy, bude vaše podlaha úžasně lesklá. A jak vyzrát na dlaždice? Zde jednoznačně pomůže speciální prostředek terakotové dlaždice TABLEAU Red Tile Polish, jež lze použít i na betonové nebo cementové sokly či schodiště.

TABLEAU

Nedokonale vyčištěná podlaha je minulostí!

TABLEAU Care CZ disponuje skutečnými čisticími lahůdkami
Těmi jsou jednoznačně prostředky na ošetření žehličky. TABLEAU Hot Iron Cleaner spolehlivě odstraní všechny usazeniny z její žehlicí plochy. Lepidla, štítky a samolepky nebudou mít ve Vaší domácnosti šanci, pokud na ně použijete výrobek TABLEAU Sticky Label Remover. „Ukázkou kvality a účinnosti prostředků Tableau je pak určitě TABLEAU Graffiti Eraser. Tento gel přilne k povrchu, který byl poničen nasprejovanými nápisy, a ty pak odstraní,“ uvádí závěrem pan Evžen Nýdrle.

TABLEAU

Společnost TABLEAU Care CZ umí vyčistit a ošetřit různé povrchy.

TIP NA ZÁVĚR

Není houbička jako houbička
Kvalitu čisticích prostředků Tableau a snadnost, s jakou se budete s jejich pomocí zbavovat nečistot ještě umocní správně vybraná úklidová houbička. Ale pozor! Nerozhodujte se při jejím pořizování podle odstínu a tvaru.
„Důležitým aspektem je typ povrchové úpravy houbičky, tedy tzv. pad. Rozlišujeme tři druhy padu - nejdrsnější černý, středně tvrdý zelený a nejjemnější bílý. Ten je vhodný pro použití na povrchy, které jsou náchylné k poškrábání,“ informuje paní Hana Šináglová, majitelka a odborný garant úklidové společnosti Pohodlnější život.TABLEAU

Přípravky TABLEAU Care si můžete objednat na stránkáchwww.peceodomov.cz , kde také najdete ucelenou nabídku produktů péče o domov.

 

POHODLNĚJŠÍ ŽIVOT s.r.o.
Společnost POHODLNĚJŠÍ ŽIVOT vznikla v roce 2007 v Praze. Primárně se orientuje na poskytování úklidových služeb soukromým i komerčním subjektům. Řadí se mezi přední odborníky v péči o domov, a to na základě osvědčení získaných u České společnosti pro jakost a členství v České asociace úklidu a čištěni. K úklidu používá profesionální čistící prostředky předních světových firem. Více o společnosti na www.pohodlnejsizivot.cz.

Reklama