Kartáček vypadá na první pohled jako malá hračka a přitom je to výkonný pomocník v péči o pleť. Jistě, pleť můžete dál čistit odličovacím tampónem, ale s kartáčkem bude pleť čistější a navíc, krásně namasírovaná. Nevěříte? Čtěte dál.

Čistíš, čistím, čistíme. A pokud ne, nebude naše pleť nikdy hezká. To jsem si vzala k srdci už dávno a nyní nově k ruce i čistící kartáček Skinvigorate™od Mary Kay®. Poctivě jsem ho zkoušela tři týdny při večerním odličování.

kartaček Mary kayJak přístroj vypadá? Lehký výkonný kartáček hezky pasuje do ruky a ovládá se pomocí dvou tlačítek, které ho zapínají a zvyšují či snižují rychlost.

Jak kartáček používat? Stačí navlhčit tvář a nanést trochu mycího odličovacího přípravku. Pleť můžete čistit podle svých potřeb, ale do minuty máte rozhodně hotovo. Poté opláchnout obličej vodou a dočistit pleť micerální či pleťovou vodou, která pleť zklidní. Kartáčku prospěje po každé proceduře nanesení trochy mýdla a propláchnutí ve vodě. Záležitost na deset vteřin.

Obrovskou výhodu vidím nejen v čištění. Ranní vatový tampon byl viditelně čistější po večerním čistění s kartáčkem než bez. Co mě ale nadchlo, byla jemná masáž při samotném odličování. Přijde mi, že se póry hezky otevřou a následná péče – v mém případě střídám noční slaměnkový krém a pleťový olej – lépe vstřebává. A to má vliv na vzhled pleti. Jestli to tak opravdu je, musí posoudit jiní, ale mě kartáček rozhodně baví.

Reklama