K úklidu domácnosti neodmyslitelně patří i úklid toalety. Čištění toalet je záležitostí, která ani u těch nejpečlivějších hospodyněk nepatří k oblíbeným domácím činnostem. Přesto pro každou domácnost představuje důležitou vizitku celkové čistoty. Říká se, že dobrou hospodyňku poznáte podle čistoskvoucí toaletní mísy. Myslíte si to také?

 

K tomu, abychom mohli toaletní mísu skvěle vyčistit, potřebujeme dobré čisticí přípravky, na které je spolehnutí. Chceme vám proto představit zajímavou novinku, která se nedávno objevila na našem trhu. Pokud jste ji ještě nevyzkoušeli, pojďte se s ní seznámit. 

 

Expert na hygienu toalet a koupelen, značka WC NET, představuje unikátní novinku, určenou pro péči o toaletní mísu. Je jí WC NET Energy aktivní prášek, první samočisticí přípravek na toalety, který řeší čistotu toaletních mís revolučním způsobem:

 

WC NET ENERGY aktivní prášek totiž toaletu vyčistí sám, aniž by bylo nutné mísu pracně drhnout! Stačí vysypat sáček s práškem WC NET ENERGY do vody v toaletní míse, a tam přímo před Vašima očima vytvoří bohatou pěnu, která Vaši toaletu vybělí, vyčistí, desinfikuje a odstraní z ní usazeniny. Energy aktivní prášek si poradí dokonce i s vodním kamenem pod hladinou vody a v ústí odpadového potrubí, což byl dosud neřešitelný problém, jelikož se do těchto míst jiné prostředky těžko dostávají.

 

Pro toaletu dokonale čistou i pod okrajem mísy stačí, abyste vzniklou pěnu lehce rozetřeli toaletní štětkou pod okraj a nechali ji podle intenzity znečištění působit alespoň 15 minut, a poté spláchli. Pokud použijete toaletní štětku, můžete ji poté nechat stát v pěně, tím zajistíte její dokonané vybělení a štětka bude opět jako nová.

 

Nový čisticí prostředek se kromě revolučně snadné aplikace vyznačuje také spolehlivostí. Při frekvenci použití jednou za 7–10 dní zajistí jedno balení, které obsahuje šest jednorázových sáčků, bezpracné udržování čistoty toalety téměř na dva měsíce. Doporučená cena přípravku je 139,90 Kč.

 

Chcete tuto super novinku vyzkoušet? Pak se zapojte do naší soutěže a vyhrajte WC NET ENERGY! Výherkyně následně poprosíme, aby nám napsaly svou zkušenost. Ze čtenářských textů pak vytvoříme článek, ve kterém se seznámíte s jejich zkušenostmi. Soutěž probíhá ZDE

Reklama