obrazek.png
Houbička Pur Active díky svému aktivnímu povrchu odstraní i zaschlou špínu z hrnců a nádobí bez toho, aby je poškrábala. Má ergonomický tvar, jenž se pohodlně 5ea7edf2a00b3obrazek.pngdrží, a tak se snadno dostanete i do záhybů, které jsou jinak pro čištění těžko přístupné.

Nemusíte se bát, že byste si svou drahou teflonovou pánev či sklokeramickou desku zničili pracným čištěním zaschlého omastku. Houbička má dvě různé strany – jemnou a hrubou. Ta hrubá díky speciálnímu aktivnímu materiálu špínu nejdříve naruší a posléze ji odstraní. Hrubší povrch houbičky je celistvý a tak se do houbičky nedostávají nečistoty. Jemnou stranou následně už jen setřete zbylé nečistoty a máte hotovo. Po opláchnutí je opět čistá a jako nová. Zapomeňte na zdlouhavé namáčení a drhnutí vašeho nádobí. Houbička Pur ušetří váš čas i energii.

PUR Active houbičku od Viledy seženete ve dvou velikostech a v balení vždy najdete dva kusy. Střední houbička je k dostání už od 31,90 Kč, vyšší varianta s integrovaným chráničem na nehty pak od 36,90 KčPUR Active houbičky jsou také nyní nově k dostání i ve vybraných supermarketech BILLA CZ.

Více informací najdete na stránkách www.shop.vileda.cz
5ea7ed8d8261dobrazek.png

Reklama