Každý člověk touží v životě dosahovat pocitů štěstí a radosti. Každý člověk má touhu být druhými lidmi přijímán a milován. Všichni toužíme po lásce a pozornosti od okolí…

srdceTyto pocity jsou spojovány se srdcem. Vzpomeňme na úsloví lidové mluvy, ve kterých se slovo srdce vyskytuje velmi často: řekni mi, co máš na srdci…, bylo jí veselo, až srdce plesalo…, měla zlomené srdce…, má oheň v srdci…, máte srdce ze zlata…

Srdce je centrum emocionality. Metoda CIC přichází s revoluční myšlenkou – je-li srdce čisté, to znamená zbavené základních toxinů, pak je člověk schopen prožívat city ve zdravé míře a je vůbec schopen dosahovat pocitů štěstí a radosti. Z tohoto hlediska je srdce skutečně centrem lásky.

 

Jaké nečistoty může nést srdce?

Jak to, že jsou v srdci toxiny, když lékař klasické medicíny – kardiolog o žádných toxinech v srdci zpravidla nehovoří? A jak je tedy pak možné, že lidé mají psychické i fyzické problémy spojené se srdcem a přesto přitom klasická medicína žádné nálezy při vyšetření srdce nenachází? Jak je možné, že vrcholový sportovec, který jistě pravidelně prodělává řadu lékařských vyšetření a testů, najednou zkolabuje v půli utkání přímo na hřišti?

Za velice zásadní toxin, který nejvíce ovlivňuje chování srdce, považujeme infekční mikrobiální ložisko. Jedná se o latentní, tedy spící ložisko. K jeho vzniku může dojít například po prodělané (a nevyležené) chřipce. Toto ložisko v srdci pak způsobuje řadu tělesných obtíží, které se promítají také do psychické oblasti. Infekční ložisko je tak miniaturní, že v klasické medicíně neexistuje žádná přímá metoda, jak jeho přítomnost v srdci zjistit.

Odstranění nečistot v srdci s tím související zlepšení nálady se přitom dosáhne tak jednoduše

Nejjednodušší a také nejúčinnější způsob je pobídnout svůj vlastní imunitní systém, aby si vyčistil ložisko – tedy doléčil kdysi nevyleženou nemoc. K tomu slouží preparát Joalis CorHelp, který je svým jedinečným složením určen právě k tomuto „nasměrování pro imunitní systém“. Imunitní systém totiž skrytou infekci „nevidí“, protože infekční ložisko má schopnost maskovat se před jeho účinky. Po začátku užívání preparátu CorHelp se vytvoří velmi rychle protilátky proti latentnímu ložisku, a to je pak vlastními silami imunity, tedy nejpřirozeněji, jak to jen lze, odstraněno. Odměna pro srdce může být pak zlepšení nálady srovnatelné s lidovým rčením: spadl mi kámen ze srdce…

 

Jaké pocity jsou spojovány u metody CIC s toxiny v srdci?

Toxiny v srdci lze tedy velmi těžko zjistit používanými metodami klasické medicíny. Můžeme je ale spojit jak s tělesnými nebo psychickými pocity, které přítomnost toxinů v srdci doprovázejí. Jaké pocity to tedy jsou?:

 • Zadýchání se po krátké náhlé námaze například při chůzi do schodů zejména u staršího člověka
 • Bušení srdce
 • Tlaky na hrudi
 • Suchý a dlouhotrvající kašel
 • Časté křeče ve svalech
 • Stálý pocit neradosti
 • Časté změny nálad bez zjevné příčiny
 • Časté propukání v pláč a přehnaná lítostivost
 • Opakující se sny o smrti, ohni, rakvích, zemřelých lidech, krvi…
 • Neschopnost radovat se z maličkostí a zažívat prožívat pocity štěstí

Vícewww.eccklub.cz

CorHelp srdce a cévy

Bylinný přípravek s příznivým účinkem na činnost srdečního systému. Je možné jej použít při problémech oběhového systému. Napomáhá snižovat riziko onemocnění věnčitých tepen a srdce. Může pomoci při regulaci vysokého krevního tlaku a chránit před účinky stresu, úzkosti a nervozity. Může být podpůrným přípravkem pro navození pocitu emocionální pohody. Vhodné pro rizikové skupiny, jako jsou kuřáci, obézní osoby a osoby s nezdravou životosprávou.

 • Cena: 383 Kč
 • Obsah: 100 tabl
 • Dávkování: Doporučená denní dávka pro dospělé: 1-3 tablety denně. Nejvyšší denní dávka pro dospělé: 3 tablety denně. 

Vícewww.eccklub.cz

Reklama