Určitě to znáte! Ráno si trochu přispíte a na mytí vlasů před odchodem do práce rozhodně nezbývá čas. Na oběd zaskočíte do restaurace, kde se kouří, a po návratu do kanceláře jsou vám cítit vlasy, jako byste přišla z flámu.  Nebo se nečekaně ozve kamarádka s pozváním na večírek a ke kadeřníkovi to jasně nestíháte. Anebo jste na cestách v místech, kde zrovna není luxusní koupelna na každém rohu, ale přesto nechcete vypadat jako strašák.

Nula litrů vody a jen 2 minuty času!

Ve všech těchto situacích Vás zachrání suché šampony Klorane. První spatřil světlo světa už v roce 1971, a původně byl určený pro dlouhodobě nemocné a starší osoby. Postupně si jej ale oblíbili i kadeřníci a celebrity (např. Karl Lagerfeld) a dnes patří k neodmyslitelným pomocníkům každé moderní ženy i mužů.

Klorane

Čím si takovou popularitu zasloužil? Je účinný, rychlý a praktický. Obsahuje kombinaci absorpčních pudrů, křemičitanů minerálního původu a cyklodextrinů (molekula cukru se silnou odmašťující schopností), a tím Vaše vlasy navrátí do požadovaného stavu co by dup.

Abyste zvládla jeho aplikaci, nemusíte být kadeřnická hvězda: protřepete, nastříkáte ke kořínkům vlasů pramen po prameni z dostatečné vzdálenosti (30 cm, aby se dokonale rozptýlily absorpční pudry), počkáte 2 minuty a pak vlasy jednoduše vykartáčujete, případně vyfoukáte studeným fénem.

Skvělý styling díky suchému šamponu

Suchý šampon lze použít také jako skvělý stylingový přípravek: dodává objem krátkým vlasům a tvar jemným, pomůže vytvořit drdol či culík, jelikož vlasy jsou po jeho použití mnohem tvárnější. Nebo osvěží mastící se ofinu.

V nabídce značky Klorane najdete 3 druhy suchých šamponů: s výtažkem z kopřivy na mastné vlasy, s ovesným mlékem pro všechny typy vlasů a tónovaný pro brunetky. Seženete je v lékárně (150 ml za 270 Kč).

www.klorane.cz

Reklama