Voda, ať si to možná neuvědomujeme, je jednou z nejcennějších věcí, kterou máme. Každý den k životu potřebujeme zhruba dva až tři litry. Obsahuje mnoho zdravých a užitečných minerálů jako je kalcium a magnesium, ale může obsahovat i škodlivé bakterie a chloridy. Znečištění vody může pocházet například ze starého nebo nekvalitního potrubí. Lidé vodě z vodovodních kohoutků příliš nevěří a často dávají přednost různým limonádám, džusům či vodě v plastových lahvích. Průměrná roční spotřeba balené vody na osobu činí v České republice 120 litrů.  Zásoby vody v lahvích je ale třeba neustále dokupovat. Novými čističkami vody Philips chceme spotřebitelům nabídnout možnost získat neomezené množství čisté a kvalitní vody mnohem jednodušším způsobem.

Společnost Philips přichází v březnu na český trh s novými domácími čističkami vody – WP 3811 a WP 3861, které se za pomoci adaptérů QuickFit jednoduše připevní k vodovodnímu kohoutku a díky nimž se již kvality vody z kohoutku nemusíte obávat. Instalace je velmi jednoduchá. Navíc nabízí funkci  Hi-Flow, která umožňuje průtok až 2 l za minutu, takže čistou vodu v kvalitě, na kterou se můžete spolehnout,  získáte velmi rychle.

Zatímco model WP 3861 je vybaven filtrem Pure Taster, který odstraňuje nečistoty a pachy, součástí WP 3811 je filtr Micro Pure,  který obsahuje více něž 520 miliard micro pórů, díky nimž v první fázi čištění efektivně odstraní 99,99 % všech bakterií. V druhé fázi filtr z uhlíkových zrnek zbaví vodu nepříjemných chloridů, špatné chuti a zápachu a naopak ochrání dobré minerály, které jsou pro lidské zdraví důležité. Voda z této čističky je tak ve finále nejen čistější, ale i chutnější. Pro skutečně jednoduché a pohodlné používání jsou oba modely vybaveny mechanismem QuickTwist pro jednoduchou výměnu filtrů, přičemž jejich životnost se pohybuje kolem 2 500 l, což zhruba odpovídá šesti měsícům běžného používání.

Dopřejte si doma skutečně čerstvý vzduch!

Zdravý životní styl je spojen nejen s kvalitní a vyváženou stravou a dostatkem pohybu - důležitým faktorem pro naše zdraví je rovněž kvalita vzduchu. Dýchat zdravý vzduch je však zejména pro obyvatele velkých měst téměř nesplnitelným snem. Málokdo si však uvědomuje, že znečištěné ovšem nebývá pouze venkovní ovzduší - díky domácím emisím je často velmi nekvalitní také vzduch, který dýcháme doma. 

Studie ukazují, že špatná kvalita pokojového vzduchu může způsobovat zdravotní problémy, jako je astma nebo další respirační onemocnění, a to zvláště u malých dětí. Lidé by si tak skutečně měli začít uvědomovat, jak špatná kvalita pokojového vzduchu může být. Zvláště pak pokud doma často vaří, mají nějaké domácí zvíře nebo je někdo z rodiny kuřák

Společnost Philips přichází v březnu na český trh s novými domácími čističkami vzduchu – AC 4064 a AC 4052 s šestistupňovým filtračním systémem Clean Air. Zatímco Philips AC 4064 je určena pro místnosti s rozlohou až 40 m2, AC 4052 je pro prostor do 20 m2.

Šestistupňová filtrace
Nové čističky vzduchu Philips jsou vybaveny jedinečným šestistupňovým filtračním systémem Clean Air, který odstraňuje a sterilizuje jak nejmenší prachové částečky, tak i široké spektrum nežádoucích plynů a pachů.
- první stupeň - zachytí největší částice jako např. vlasy, pyly, prach apod.
- druhý a třetí stupeň – jemnější a velmi jemné částice, bakterie a viry jsou nabity elektrickým nábojem a následně zachyceny elektrostatickým filtrem
- čtvrtý stupeň - aktivní kyslík  sterilizuje škodlivé bakterie a čistí filtry
- pátý stupeň – škodlivé plyny a pachy jsou odstraněny speciálním filtrem, který není náchylný na výkyvy vlhkosti vzduchu
- šestý stupeň – aktivní kyslík reaguje ve filtru a odstraňuje zachycené škodlivé plyny, čímž prodlužuje životnost filtrů až na pět let

Neustálá kontrola kvality a možnost rychlého čištění
Nové čističky vzduchu Philips 4064 a AC 4052  disponují režimem Smart Air Control, který  neustále měří a kontroluje kvalitu vzduchu.  Navíc pro čištění vzduchu velkou rychlostí jsou oba modely vybaveny režimem Boost Power. Pro větší bezpečnost se systém čištění nespustí pokud nejsou filtry správně umístěny nebo je kryt čističky otevřen.

Více hledejte na stránkách www.philips.cz 

Reklama