K tomu, abychom mohli toaletní mísu skvěle vyčistit, potřebujeme dobré čisticí přípravky, na které je spolehnutí. Proto jsme vám představili v červnu zajímavou novinku, která se nedávno objevila na našem trhu.

Čtenářky Ženy-in se mohly zapojit do soutěže, kde tyto novinky od značky WC NET mohly získat. Mohly je vyzkoušet a podělit se s námi o zkušenosti.

 

Co čtenářky přesně vyhrály?

Expert na hygienu toalet a koupelen, značka WC NET, představila unikátní novinku, určenou pro péči o toaletní mísu. Je jí první samočisticí přípravek na toalety - aktivní prášek WC NET ENERGY. Tato novinka revolučním způsobem řeší čistotu toaletních mís bez toho, aby je bylo zapotřebí namáhavě čistit.

 

Jak se používá a jak funguje?

WC NET ENERGY aktivní prášek toaletu vyčistí sám bez toho, aniž by bylo nutné mísu ručně drhnout. Stačí pouze vysypat sáček s práškem WC NET ENERGY do toaletní mísy, kde vytvoří bohatou pěnu. Ta aktivně bělí, čistí, dezinfikuje a odstraňuje vodní kámen a usazeniny z toaletní mísy, a to i pod hladinou vody a v ústí odpadového potrubí, což byl dosud neřešitelný problém.

Pro toaletu dokonale čistou i pod okrajem mísy stačí, aby se vzniklá pěna rozetřela toaletní štětkou, nechala se podle intenzity znečištění působit alespoň 15 minut a poté spláchla. Při použití toaletní štětky je zároveň zajištěno její dokonané vybělení.

 

Jak naše čtenářky hodnotily tuto novinku?

Ze 30 výherkyň se nám podařilo získat odpovědi od 22 čtenářek. Čtenářky hodnotily, jak byly celkově spokojené, co si myslí o efektu aktivní pěny, jak jim WC NET ENERGY vyčistil toaletní mísu. Dále se vyjadřovaly k tomu, zda si přípravek koupí, a kolik by byla pro ně ideální cena za WC NET ENERGY.

 

Většina čtenářek byla s přípravkem spokojená, připomínky ke zlepšení měly pouze čtyři čtenářky. Všechny si pochvalovaly snadnou manipulaci, některé i to, že se nemohou splést v dávkování, protože WC NET ENERGY najdete v balení v jednotlivých pytlíčcích, takže máte přesně oddělené množství k použití... „Manipulace byla dobrá, je jasné, že 1 sáček je 1 dávka, nemusím nic odměřovat.“

Efekt vypěnění byl oceněn skoro všemi čtenářkami. Pěna se podle mnohých vytvořila rychle. „Efekt se mi líbil, pěnu jsem nechala působit půl hodiny.“ „Efekt vypěnění  prášku  dobrý." „Efekt nebyl takový, jak  sliboval návod, trošku jsem čekala větší „zázrak“." Větší množství čtenářek nás informovalo, že použilo záchodovou štětku. Některé výherkyně nám napsaly, že po použití byla štětka krásně vybělená a čistá.

 

Většina čtenářek uvedla, že si WC NET ENERGY aktivní prášek nejspíše koupí. Testování tedy dopadlo dobře.