5bb1de8e25150obrazek.jpg
Chcete mít doma neustále čistou podlahu?

Snadné řešení pro každodenní úklid
Chcete mít doma neustále čistou podlahu? Máme pro vás tip na pomocníka pro rychlý úklid.
Všichni máme rádi pořádek, ale upřímně, málokomu se chce vyndávat každý den ze skříně klasický vysavač, zápasit se šňůrou a následně vzít ještě do ruky mop. Možná to řešíte tak, že občas zametete, ovšem tenhle způsob úklidu není zrovna hygienický. Mnohem vhodnější je podlahu vysát a vytřít. Jděte na to chytře a zbavte svou domácnost drobků, prachu, zvířecích chlupů, zaschlých skvrn nebo jiných nečistot rychle a efektivně.

5bb1dea559607obrazek.jpg
Pod gauč zajede Philips PowerPro Aqua 3 v 1 bez potíží, gauč důkladně vysajete odnímatelným ručním vysavačem.

3 v 1 vždy po ruce
Pro každodenní úklid se nejlépe hodí multifunkční vysavač, který se postará nejen o podlahy! Skvěle funguje bezdrátový tyčový vysavač Philips PowerPro Aqua 3 v 1, který vysává a vytírá jedním tahem. Ušetříte tak čas i energii. A navíc, podlaha i vzduch v místnosti budou díky tomu ještě čistší. Velmi praktický je i odnímatelný ruční vysavač, se kterým vysajete i hůře dostupná místa, nábytek, gauč nebo interiér automobilu. Philips PowerPro Aqua 3 v 1 se hodí jak na všechny typy tvrdých podlah, tak na koberce. Je lehký a dobře se s ním manipuluje, jeho použití je jednoduché a výsledek perfektní. Na jedno nabití díky lithium-iontové baterii vydrží vysávat a vytírat až 60 minut, což vám postačí na úklid celého bytu nebo domu.

obrz.-4.jpg
Také s pozůstatky po dětském stolování si snadno poradí odnímatelný ruční vysavač.

Vyzkoušejte ho
Pokud máte doma malé děti, alergika, domácího mazlíčka, nebo máte jednoduše rádi pořádek a nechcete s jeho udržováním trávit příliš mnoho času, je pro vás bezdrátový vysavač Philips PowerPro Aqua 3 v 1 ideální. Jeho nákupem navíc nic neriskujete, protože do 45 dnů od jeho zakoupení můžete využít záruku vrácení peněz.

Více na www.philips.cz/c-m-ho/vysavace/bezdratovy-tycovy-vysavac nebo zde

5bb1f46ed9f48obrazek.jpg
Nákupem vysavače Philips PowerPro Aqua 3 v 1 nic neriskujete – do 45 dnů můžete využít záruku vrácení peněz.