Ať už máte doma lino či parkety, třásňový mop Turbo, jenž v sobě kombinuje dva druhy třásní, hravě vyčistí jakýkoli druh tvrdých podlah. Bílé třásně disponují skvělou absorpční schopností, zatímco červené, ze speciálního abrazivního materiálu, vám zaručí, že podlaha nebude poškrábaná. Díky velké trojúhelníkové hlavici se dostane i do těžko přístupných rohů a úklid tak bude za chviličku hotový.

Součástí setu je i kbelík se šlapacím pedálem. Ten vám zajistí dokonale vyždímaný mop, a tak se nebudete muset s každým namočením ohýbat a pracně ho ručně ždímat. Podlaha je rychle suchá a září čistotou. Vy budete mít skvělý pocit z dobře odvedené práce a doma se budete cítit příjemně a útulně.
5e68e75c7e096obrazek.png

Teleskopická tyč s volitelnou délkou, jež dosahuje maximálně 125 centimetrů, a lehký kbelík, který se snadno přenáší, tak umožní, že vám s úklidem mohou pomáhat i děti. Práce je snadná a rychlá, mop totiž hravě jedním tahem setře i zaschlou špínu, a to bez drhnutí. Úklid bude zábava pro celou rodinu. Pusťte si oblíbenou hudbu a roztančete to s mopem Turbo.

Rotační mop Turbo s trojúhelníkovou hlavicí, která vytře každý kout, zakoupíte už od 999 Kč.

Více informací najdete na těchto stránkách.
5e68e73223c9bobrazek.png

Reklama