Sonický kartáček můžete používat spolu se svým oblíbeným čisticím přípravkem. Skvělý je například čisticí gel 4 v 1 od Mary Kay TimeWise pro každodenní péči. Společně dokonale připraví pleť na další kroky – aplikaci výživných sér nebo hydratačních krémů. Umožňuje jim tak intenzivnější působení.

Systém poskytuje tři rychlosti čištění a automatické vypnutí po 60 sekundách. Dvacet tisíc mikroštětinek kartáčku vykoná přes 200 kmitů za minutu. Tyto vibrace zabezpečují hluboké a zároveň šetrné čištění vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

Čisticí gel 4 v 1 TimeWise

POUŽITÍ:
Naneste svůj oblíbený čisticí přípravek na navlhčenou tvář, zapněte přístroj a použijte kartáček s čisticí hlavicí podle návodu. Opláchněte si tvář a osušte. Poté opláchněte vodou také čisticí hlavici.  Během 60 vteřin stihnete dokonale vyčistit celý obličej. Stačí 15 tveřin věnovat čelu, 15 nosu a bradě a po 15 vteřinách každé dváři. Důležité je, zvolit si rychlost, která vám nejvíce vyhovuje a je pro vás účinná. Ráno se doporučuje používat jemný režim, po cvičení jemný nebo standardní režim a standardní nebo maximální režim při večerním odličování.

 
KDY NEPOUŽÍVAT:
Zařízení není určeno k použití s čisticími přípravky na aknózní pleť.
Zákazníci by neměli používat čisticí kartáček na obličej k odstraňování pleťových masek.

Masážní hlavice proti vráskám
Kartáček lze doplnit ještě o masážní hlavici. Tu je vhodné kombinovat spolu s pleťovými séry. Pomáhá zpomalovat stárnutí pleti, jelikož masáž podporuje mikrocirkulaci, dodává pleti kyslík a vyživuje ji. S každodenní masáží s pomocí séra se pleť na krku a tváři vypne, vyhladí se jemné vrásky a pleť vypadá mladší a zářivější.

Intenzivní liftingové sérum

Věděli jste, že vaše tvář má celkem 43 svalů a dokáže s jejich pomocí vytvořit více než 20 různých výrazů? To je přinejmenším 43 důvodů, proč by měli zákazníci masážní hlavici kombinovat se svým oblíbeným pleťovým sérem a dodat tak své tváři speciální péči.


POUŽITÍ:
Naneste své oblíbené sérum na tvář a krk. Poté použijte masážní hlavici, díky které se sérum lépe vstřebá a uvolní obličejové svaly. Jakmile se zařízení po 60 vteřinách automaticky vypne, spusťte jej znovu a nechte pracovat ještě další minutu. Po použití omyjte masážní hlavici teplou vodou a pořádně osušte.

TimeWise Regenerační sérum +CTW Serum pro sjednoceni tonu pleti

Více informací na marykay.cz

Čtěte také:

Reklama