Tato řada péče o pleť je tvořena vysoce účinnými veganskými složkami s nádhernou texturou v kombinaci s luxusním ekologicky šetrným obalem. Všechny obaly produktů jsou vyrobeny z recyklovatelného skla, aby byly co nejšetrnější k našemu životnímu prostředí. Produkty navíc neobsahují chemické látky jako jsou například umělá barviva, parfémy a alkohol. A právě díky procesu destilace jsou produkty čistší, koncentrovanější a dopřávají naší pleti potřebnou péči.

Řada obsahuje pět jedinečných produktů, které jsou dokonalými pomocníky v péči o pleť. Čisticí pleťový balzám nabízí ten nejúčinnější čistící rituál díky přidanému ryzímu meruňkovému oleji, neuvěřitelnou hydrataci a zanechává pleť hebkou na dotek. Hravě si poradí i s odolnými líčidly a nečistotami, aniž by pokožku poškodil.

Denní krém s SPF 25 pleť nejenom chrání, hydratuje, čistí, zmatňuje ale zároveň slouží jako podkladová báze. Obsahuje minerální filtr, který na pleti zprvu zanechá bílou ochrannou vrstvu, která po rozetření zmizí.

Dopřejte si rituál krásy během spánku! Noční krém s 48hodinovým účinkem nanesete večer a ráno se probudíte s rozzářenou pletí plnou života. Hvězdou celé řady je Pleťový olej, který díky své unikátní kombinaci přírodních látek, jako je jojobový olej, fytol a vitamín E, podpoří antioxidační aktivitu pleti a chrání ji před negativními vlivy okolního prostředí. Olej můžete používat v kombinaci se všemi výrobky této řady. A v neposlední řadě je novinkou také Pudr s Vitaminem C, který obsahuje koncentrovanou dávku 100% čistého vitamínu C a zanechá pleť jasnější a zářivější. Nasypte dvě dávky pudru na prsty a přimíchejte je do svého denního/nočního krému nebo pleťového oleje pro dosažení okamžité výživy a povzbuzení pleti.

Řada produktů pro péči o pleť Distillery od společnosti AVON je díky svému bezpečnému a nedráždivému složení vhodná pro všechny druhy pleti a nepřispívá ke vzniku akné.

Uvedené výrobky jsou dostupné v aktuálním katalogu a na webu www.avon.cz, nebo u Vaší AVON Lady/Gentlemana. Nově také můžete výrobky vyzkoušet v Avon Beauty Point ve Westfield Chodov.

Reklama