I když času není nikdy nazbyt, na správnou péči o pleť a pečlivé odlíčení by neměla zapomínat žádná žena. Pokud navíc trpí citlivou pletí, je důležité, aby používané přípravky byly nejen účinné, ale i šetrné k  pokožce. Proto Garnier představuje novou jemnou Micelární vodu s olejem, vhodnou pro všechny typy pleti, která jedním tahem odlíčí zbytky i voděodolného make-upu, čistí pleť a zároveň ji vyživuje.

GarnierTajemství Micelární vody s olejem se skrývá ve speciálním složení s obsahem mikroskopických částic, tzv. micel, které v kombinaci s arganovým olejem, dokáží efektivně zachytit veškeré nečistoty  a odstranit i zbytky odolného make-upu.  Snadno a rychle tak vyčistí a osvěží vaši pleť, popřípadě ji připraví na aplikaci pečujícího krému. Jemné složení navíc nedráždí citlivou pleť, naopak ji díky obsahu výtažku z Maringy zklidňuje. Micelární vodou od Garnier je možné bez obav odlíčit jak tváře, tak i okolí očí či rtů.

Micelární voda s olejem od Garnier je bez parfemace,  a poskytuje pleti v jednom kroku veškerý komfort –  dokonale ji vyčistí a zanechá ji svěží bez nepříjemného lepivého pocitu. Velké, praktické 400 ml balení bude nepostradatelným kosmetickým pomocníkem až na 200 použití!

Dokonalé odlíčení i voděodolné řasenky

Každá čtvrtá žena používá voděodolnou řasenku. Právě pro odstranění voděodolných řasenek a obecně pro odličování očního okolí a řas jsou vhodné dvousložkové odličovače, které dokáží odlíčit oči bez drhnutí a podráždění. Oči a jejich okolí jsou totiž nejvíce náchylné k podráždění a zpravidla zde ulpívá nejvíce make-upu, Nová dvousložková micelární voda od Garnier nejen dokonale odstraní zbytky líčidel, ale zároveň má díky obsahu arganového oleje i vyživující účinky.

 

Garnier

Dvoufázová micelární voda od Garnier

1.       Odstraňuje i odolný make-up

2.       Čistí

3.       Zklidňuje pleť

Cena: 199 Kč

Reklama