Na tajemno určitě věřím,ale můj příspěvek je o tom, jak na mě působí úplněk. Má to jistou souvislost i s horoskopy - planetou mého znamení zvěrokruhu je právě měsíc.


To znamená, že jakmile se ta zářivá koule vyhoupne na oblohu a já ulehnu ke spánku začnou se dít věci. Už odmala, jak mi mamka vyprávěla, jsem vyváděla všelijaké noční kousky. Bylo u mě normální pochodovat po domě s peřinou, mluvit nesmysly ze spaní.


V létě jsem se vyklonila z okna a hvízdala na ulici. Na dotaz co dělám,jsem tvrdila že musím zavolat na kamaráda. Samozřejmě že nikdo pod oknem nestál :-).


Nebo ráno otevřu prádelník a tam trůní polštářek pod hlavu. Vzpomenu si na sen o uklízení kupky prádla.
Kamarádka mě vyděsila, když mi ráno řekla o tom, jak jsem se na ni v noci vrhla a chtěla ji škrtit, no jo číst horor před spaním asi nebyl dobrý nápad.

Zatím musím zaklepat,že už se mi dlouhou dobu nic tak závažného v noci nestalo. Jen si  tak  čas od času pokecám ve spaní :-)

 Erka1


Milá Erko, děkujeme za příspěvek. Jak jste přežila dnešní noc? Úplněk byl  17.října. Já pokaždé špatně spím. Nemůžu usnout, stále se budím. Vím, že je nás takových několik. Ale škrtit kamarádku? Možná by před spaním pomohly básně místo hororu.

Mejlík byl velice zajímavý, a proto zasíláme dáreček-kazetu s písničkami "Co láska žádá." Najdete na ní písničky od Věry Špinarové, Terezy Duchkové, Daniely Šinkorové....

Přejeme krásný podzimní den

redakce@zena-in.cz

 

 Dnešní téma je: TAJEMNO

Věříte na duchy?

Věříte na horoskopy?

Špatně spíte, když je úplněk?

Byla jste u kartářky?

Věštila vám vědma z křišťálové koule?

PIŠTE